2 komentāri

Kārtējais ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts kāds meža iemītnieks. Trešdien rīta agrumā netālu no Ķekavas kādam alnim izdevies iznīcināt divus auto, diemžēl pats zvērs gājis bojā turpat avārijas vietā.

Trešdienas rītā uz Rīgas apvedceļa pēdējā cīņā devies kāds milzīgs meža zvērs, kuram ikdienā nemaz nav tik daudz dabisko ienaidnieku – simtiem kilogramu smags alnis. Šo šausminošo skatu savām acīm vērojis arī kravas auto šoferis no Lietuvas, kuram atlicis vien nospiest bremzes un cerēt uz to labāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es braucu no apļa puses, kad uz vieglā auto uzlēca alnis. Kā vieglais auto to notrieca, tas pacēlās gaisā un to uzmeta man tieši virsū,” stāsta kaimiņvalsts šoferis Romualds.

Lai arī pēc sadursmes ar dzīvnieku kravas automobiļa kabīne bojāta ļoti spēcīgi, šoferis, varētu teikt, ir izsprucis sveikā. Viņam ar stikla lauskām vien nedaudz traumēta seja. Brīdi apdomājoties un nedaudz atgūstoties, vīrs pat atteicies no medicīniskās palīdzības. Aivars, kura “Škoda”, nu, domājams, nonāks auto kapsētā, domā, ka no lielas nelaimes abus šoferus paglābusi veiksmīga sakritība.

Neilgi pēc notikušā avārijas vietā ieradušies arī likumsargi, kuri fiksējuši uz apvedceļa redzamās negadījuma pēdas un palīdzējuši šoferiem nokārtot formalitātes, kas saistītas ar šo sadursmi.

Tā kā meža iemītnieki savas gaitas ne ar vienu nesaskaņo, vienīgais, ko varat darīt, lai izvairītos no līdzīgiem notikumiem, ir ikdienā nedaudz piebremzēt, būt īpaši uzmanīgi un cerēt, ka jūsu un zvēru maršruti nekrustojas.

TOP komentāri

  • Matiss Matiss
    0 0 0

    Matiss Matiss

    Varbūt laiks padomāt par meža zvēriem kā tas ir piemēram rietumeiropas valstīs, kad šosejas nožogo un izveido gaisa pārejas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl