2 komentāri

Kārtējais ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts kāds meža iemītnieks. Trešdien rīta agrumā netālu no Ķekavas kādam alnim izdevies iznīcināt divus auto, diemžēl pats zvērs gājis bojā turpat avārijas vietā.

Trešdienas rītā uz Rīgas apvedceļa pēdējā cīņā devies kāds milzīgs meža zvērs, kuram ikdienā nemaz nav tik daudz dabisko ienaidnieku – simtiem kilogramu smags alnis. Šo šausminošo skatu savām acīm vērojis arī kravas auto šoferis no Lietuvas, kuram atlicis vien nospiest bremzes un cerēt uz to labāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es braucu no apļa puses, kad uz vieglā auto uzlēca alnis. Kā vieglais auto to notrieca, tas pacēlās gaisā un to uzmeta man tieši virsū,” stāsta kaimiņvalsts šoferis Romualds.

Lai arī pēc sadursmes ar dzīvnieku kravas automobiļa kabīne bojāta ļoti spēcīgi, šoferis, varētu teikt, ir izsprucis sveikā. Viņam ar stikla lauskām vien nedaudz traumēta seja. Brīdi apdomājoties un nedaudz atgūstoties, vīrs pat atteicies no medicīniskās palīdzības. Aivars, kura “Škoda”, nu, domājams, nonāks auto kapsētā, domā, ka no lielas nelaimes abus šoferus paglābusi veiksmīga sakritība.

Neilgi pēc notikušā avārijas vietā ieradušies arī likumsargi, kuri fiksējuši uz apvedceļa redzamās negadījuma pēdas un palīdzējuši šoferiem nokārtot formalitātes, kas saistītas ar šo sadursmi.

Tā kā meža iemītnieki savas gaitas ne ar vienu nesaskaņo, vienīgais, ko varat darīt, lai izvairītos no līdzīgiem notikumiem, ir ikdienā nedaudz piebremzēt, būt īpaši uzmanīgi un cerēt, ka jūsu un zvēru maršruti nekrustojas.

TOP komentāri

  • Matiss Matiss
    0 0 0

    Matiss Matiss

    Varbūt laiks padomāt par meža zvēriem kā tas ir piemēram rietumeiropas valstīs, kad šosejas nožogo un izveido gaisa pārejas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl