Komentāri
Aizvadītās nedēļas traģēdija: Kravas auto burtiski pārbrauc pāri “Porsche Cayenne”

Rīgas apvedceļš, kopš uz lielajiem piebraucamajiem ceļiem salikti luksofori, vairs nav tik bīstams, kā bija kādreiz, kad ik nedēļu gāja bojā kāds neuzmanīgs šoferis šķērsojot šo šoseju. Tomēr šonedēļ uz apvedceļa pie Upeslejām avārijā gāja bojā kāda sieviete.

Bojā gājusī – 62 gadus vecā “Porsche Cayenne” vadītāja -, visticamāk, gan nebija negadījuma izraisītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc sākotnējās informācijas, kas ir policijas rīcībā, izskatās, ka vainīgs būs kravas auto šoferis, kas burtiski pārbraucis pāri apvidus automašīnai, jo “kraviniekam” it kā sprāgusi priekšējā riepa, un līdz ar to zudusi “fūres” vadāmība.

To vai tas tā tiešām ir, tagad skaidros eksperti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl