Aizskatoties uz citu avāriju, kāda autovadītāja pati izraisa sadursmi

1 komentārs
Aizskatoties uz citu avāriju, kāda autovadītāja pati izraisa sadursmi

Ja redzat, ka uz ceļa notikusi avārija, bet negrasāties kāpt ārā un palīdzēt cietušajiem, labāk koncentrējiet skatienu uz ceļu, citādi nereti viena negadījuma vietā policistiem jāfiksē divi notikumi. Tā notika arī pagājušās piektdienas vēlā vakarā uz Jelgavas šosejas. Turklāt vienā no divām avārijām sekas ir visai smagas.

Piektdienas vakarā apmēram stundu pirms pusnakts un Jelgavas šosejas iepretim Jaunolainei saskrējās C un A klases “Mercedes” auto.

Mazākā no mašīnām ielidoja grāvī un apmeta kūleni, otram spēkratam nolauzts priekšējais rats un norauts atdurstienis. Notikuma vietā izsaukti ne tikai policisti, bet arī ugunsdzēsēji, ja nu no mašīnām kāds jāatbrīvo. Cik zināms, cietušie gan tikuši ārā pašu spēkiem un nodoti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu rokās. Un, kamēr notika avārijas seku likvidēšana, nepatikšanas sanāca vēl divu auto šoferiem, kas avarēja turpat līdzās pirmā negadījuma vietai.

Kā izrādās, kamēr viens no autovadītājiem, tuvojoties avārijas vietai, samazinājis ātrumu, viņam aizmugurē “ieskrējis” cita spēkrata vadītājs. “Meitene laikam nepamanīja, ka esmu samazinājis ātrumu, bet trieciens bija “smuks”,” viņš atceras.

Štrunts par dzelžiem, piebilst Aiga un uzsver, ka, paldies Dievam, paši palikuši veseli. Šī avārija nebūt nebija tik smaga kā tā, kas notikusi mirkli iepriekš.

Kā “Degpunktā” noskaidroja pie mediķiem, abu “Mercedes” auto avārijā iesaistīti pieci cilvēki, bet slimnīcā nogādāti divi – kāda sieviete guvusi muguras traumu un stacionārā ievietota arī kāda pusaudze. Viņa guvusi galvas, muguras un kājas ievainojumus. Par smagāko avāriju sākts kriminālprocess, vieglākajā negadījumā būs administratīvā lietvedība.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl