“Aizņēmās” sava onkuļa auto – 14 gadīgs pusaudzis Pārdaugavā mūk no policijas

1 komentārs
“Aizņēmās” sava onkuļa auto – 14 gadīgs pusaudzis Pārdaugavā mūk no policijas

Bet tagad redzēsiet stāstu par kādu skolnieku, kurš ar īsu izbraucienu pa Pārdaugavas ielām sagādājis darbu divām policijas ekipāžām un auto evakuatora šoferim.

Gaišā dienas laikā Pārdaugavas ielās patrulējošo policistu skatus ar pāris, ne pārāk veiksmīgiem manevriem piesaistījis kāds “Škoda Octavia” stūrētājs. Brīdī kad braucamrīku izdevies panākt, policisti lūguši stūrētāju piestāt, taču priekšā braucošā auto šoferis kādu brīdi izlicies neredzam bākugunis un nedzirdam policistu aicinājumus.

Jāteic, ka likuma sargam jau no pirmā acu skata bija skaidrs, ka jauneklis, visticamāk, nav sasniedzis 18 gadu vecumu. Arī visi centieni vēl kā izbēgt no soda izrādījušies velti un beigu beigās, viņam tomēr nācās atklāt savu patieso identitāti. Izrādās, ka šim puisim bija tikai 14 gadi.

Rezultātā puika nodots ceļu policijas darbinieku pārziņā, kuri viņam sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolu, bet braucamrīks nonācis maksas stāvlaukumā. Ar tā izpirkšanu, un citām pavisam negribētām klapatām, nu būs jānodarbojas auto patiesajiem īpašniekiem, jeb kāda uzņēmuma pārstāvjiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā