“Aizlidoja un ietriecās pretējā virzienā braucošajā mašīnā!” Smagā avārijā pie Jaunmārupes sadragāti trīs auto

1 komentārs
“Aizlidoja un ietriecās pretējā virzienā braucošajā mašīnā!” Smagā avārijā pie Jaunmārupes sadragāti trīs auto

Trešdien, 21. novembrī, uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes notikusi trīs automašīnu sadursme.

Incidentā iesaistīta vieglā automašīna “Audi”, “Volvo” un kāds kravas auto, kas, braucot no Ķekavas puses, veica kreiso pagriezienu Jaunmārupes virzienā, bet, iespējams, kļūdījās aprēķinos. Kravinieka šoferis gan saka, ka manevru jau bija pabeidzis, kad labajā aizmugures ritenī ietriecās automašīna “Audi”, pēc tam aizķerot pretī braucošo “Volvo”.

“Es pagriezos. Kad pabeidzu manevru, te kur es stāvu, viņš brauca no turienes un ietriecās aizmugurējā ritenī. Aizlidoja un ietriecās pretējā virzienā braucošajā mašīnā, kas brauca aiz manis,” stāsta kravas automašīnas šoferis Aleksandrs.

Kravinieka šoferis saka, – “Audi” vadītājs noteikti pārsniedza ātrumu. Iespējams, viņš neredzēja, ka jābremzē, jo pašizgāzējs griežoties vairs nav tik labi saskatāms, jo sānos nekādu apgaismes elementu nav. Lai arī automašīna “Audi” ir norakstāma un arī kravas automašīnai būs nepieciešams nopietns remonts, jo sadragāts aizmugurējais tilts, cilvēku upuru incidentā nav.

Par avāriju policijā sākta administratīvā lietvedība, un, visticamāk, ka šajā situācijā bez vainas būs tikai “Volvo” šoferis, bet smagās mašīnas un “Audi” vadītāji, iespējams, atbildību dalīs uz pusēm, jo viens nogriezies nelaikā, bet otrs nav ievērojis ātruma ierobežojumus.

1 komentārs