Aculieciniece ziņo par aizdomīgu šoferi, kurš, izrādās, braucis gandrīz trīs promiļu reibumā

1 komentārs

Kāda sieviete uz Bauskas šosejas, pamanot aizdomīgu automašīnu, ne tikai piezvanīja 110, bet arī sekoja spēkratam, līdz pat mirklim, kad pie apvāršņa parādījās kārtības sargu patruļauto.

Svētdienas pievakarē Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā atskanējis kādas aculiecinieces zvans. Sieviete dežurantam uzticējusi stāstu par kādu aizdomīgu apvidus auto, kas tobrīd virzoties pa Bauskas šoseju izraisījis vairākas bīstamas situācijas un bijis ceļā uz galvaspilsētu.

“Sieviete sekoja tai mašīnai un ziņoja par aizdomīgā vadītāja maršrutiem. Operatīvi izbraucot uz notikuma vietu, transportlīdzeklis tika konstatēts,” stāsta Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.

Vēl mirklis, un policists sastapies ar kungu, kurš pilotējis auto. Jau no pirmā acu skata arī inspektoram radušās aizdomas, ka šoferis varētu būt iedzēris.”Alkometrs uzrādīja 2,9 promiles, tā kā gandrīz trīs promiļu reibumā tika stūrēts spēkrats,” norāda Bomiņš.

Pārkāpējs nodots ceļu policijas rīcībā un turpmākos gadus nu varēs iejusties kājāmgājēja ādā – viņa apvidus auto nonācis maksas stāvlaukumā un to atgūt varēs tikai pēc četriem cipariem rakstāmas soda naudas apmaksāšanas. Policisti saka lielu paldies aculieciniecei, kura palīdzēja apturēt šo šoferi, pirms vēl bija notikusi kāda nelaime.

Plašāk par notikušo – sižetā