4 komentāri

Pavisam nesen kādu dzērājšoferi iegāzusi viņa nepārvaramā vēlme paklausīties skaļu mūziku. Kā tas noticis un kādēļ policisti pēcāk pat “izvillojušies” ar šoferi?

Pirmdienas vakarā pie viena no Ziepniekkalna daudzstāvu namiem piestājis kāds kungs, no kura “minivena” skanošā mūzika bijusi tik skaļa un neciešama, ka mājas iedzīvotāji pat lūguši kārtības sargu palīdzību.

Policisti veikuši pārbaudi, tomēr secināts, ka tas neliedz vīrietim atrasties šajā vietā. Tomēr, neskatoties uz nepārprotamu brīdinājumu, kārtībsargu pieredze likusi vēl brīdi uzgaidīt, un šoreiz priekšnojauta nepievīla.

Tā kā kārtības sargi un acīmredzami iereibušais vīrietis jau bija tikušies, pēc tam kad vīri bija atņēmuši šoferim atslēgas, ziņa par ķērienu nodota kolēģiem no ceļu policijas. Tomēr mierīgā gaisotnē sagaidīt papildspēkus tā arī nav izdevies, jo vīrietis vēlējies vēl ko iedzert, savukārt policisti viņam to stingri aizlieguši darīt.

Kārtībsargi neslēpj, ka mediķu konstatētā reibuma pakāpe pārsteigusi, jo ne vīrieša runas veids, ne auto vadīšanas prasmes iepriekš nespēja atklāt to, cik patiesībā šoferis izdzēris. Viņa asinīs pēcāk konstatētas 4,22 promiles alkohola.

Policistu ieteikuma ignorēšana šim šoferim beigsies tāpat kā citiem dzērājšoferiem – bez auto, ar ievērojamu naudas sodu un dažām dienām aiz restēm, kā arī “iespēju” vairākus turpmākos gadus staigāt kājām.

TOP komentāri

  • Raitis
    +1 +1 0

    Raitis

    Nu ko varu teikt....malachi policista kungi.pirmo reizi palaida valjaa un gaida aiz stuura ko taalaak dariis.nevis uzreiz likvidee visas iespejamas sekas lai vinjsh neapdraudetu parejos.apsveicami.......
  • Emils Keisels

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl