201 km/h! Uz Jelgavas šosejas fiksēts jauns ātruma pārsniegšanas rekords

55 komentāri
201 km/h! Uz Jelgavas šosejas fiksēts jauns ātruma pārsniegšanas rekords
Foto: f64

Naktī no 20. uz 21. jūniju uz Jelgavas šosejas fiksēti divi īpaši steidzīgi ātrumpārkāpēji. Viens no pārgalvjiem traucies pat ar 201 km/h lielu ātrumu, informē Valsts policija.

21. jūnijā plkst. 00.22 uz Jelgavas šosejas likumsargi ar netrafarēto policijas automašīnu fiksēja kādu pārgalvīgu autobraucēju – vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, kāds automašīnas “BMW” šoferis traucās ar ātrumu 201 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Automašīnai “BMW” pie stūres bija sēdies 1993. gadā dzimis jaunietis, kurš par izdarīto pārkāpumu saņēma 440 eiro naudas sodu un viņam arī tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Savukārt 20. jūnijā plkst. 22.51 policisti uz Jelgavas šosejas pamanīja kādu “Audi A4” automašīnu, kura atļauto 90 km/h vietā traucās ar gandrīz divreiz lielāku ātrumu – 171 km/h. Šim 1955. gadā dzimušajam autovadītājam policisti piemēroja naudas sodu 400 eiro apmērā, kā arī tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Policija atgādina, – pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena. Šoferi ir aicināti būt apdomīgiem un nesteigties, jo pārgalvība, uz ceļa pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu un citus ceļu satiksmes noteikumus, rada bīstamas situācijas.

TOP komentāri

  • Juris
  • Gunars Balasovs
    +6 +2 -4

    Gunars Balasovs

    He 200km/h musu laikos masina un mocis to attista tik atri ka pat varetu teikt ka tas ir droši drusku iedot izklepoties motoram, tik ja pie stures nau galigs āmurs.
  • Frants

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl