Komentāri
171 km/h – ļoti steidzīgs šoferis pieķerts uz Vidzemes šosejas; kādu sodu viņš saņēma?
Valsts policija

Valsts policijas pārvietojamais fotoradars maija beigās atkal fiksējis kārtējos ātrumpārkāpējus, informē policijas pārstāvji. Daži no šoferīšiem bijuši ārkārtīgi steidzīgi…

30. maija rīta pusē, pulksten 11.24, Garkalnes novadā uz autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) virzienā uz Siguldu, Valsts policijas pārvietojamais fotoradars fiksējis kādu steidzīgu automašīnas “BMW” vadītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 100 kilometri stundā, šis šoferītis aizsteidzies ar ātrumu 171 kilometri stundā.

Savukārt 29. maija pēcpusdienā, pulksten 14.11, apdzīvotā vietā Rīgā, Maskavas ielā, fiksēts kāds automašīnas “Mercedes-Benz” vadītājs, kurš atļauto 50 km/h braucis ar ātrumu 110 km/h.

Par šāda veida pārkāpumiem tika piemērots 360 eiro naudas sods.

Steidzīgie šoferīši:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl