13 komentāri
163 km/h – Kuldīgas pusē ātruma reidos aizturēts kāds īpaši steidzīgs ”BMW” šoferis
Foto: F64

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts daudz mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn, tomēr atsevišķi autovadītāji joprojām izceļas ar ātruma pārsniegšanu, informē Valsts policija.

Ātruma kontroles maratona laikā policisti novēroja, ka transportlīdzekļu vadītāji pārsvarā brauc prātīgi, tādējādi arī satiksme bija lēnāka un mierīgāka nekā ikdienā. Šogad akcijas laikā uz ceļiem fiksēto ātruma pārkāpumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir būtiski mazāks. Ja pagājušajā gadā tie bija 709, tad šogad fiksēti 430 ātrumpārkāpēji.

Foto: Ceļu policijas ātruma reidi

Jāatgādina, ka šīs akcijas mērķis ir ne tikai pievērst sabiedrības uzmanību, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana rada bīstamību drošai ceļu satiksmei, bet arī veikt preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļa vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas. Jāpiebilst, ka maratona laikā policisti novēroja, ka autobraucēji bija apzinīgāki nekā ikdienā. Visticamāk, pārkāpumu skaita samazinājumu ietekmēja tas, ka šoferi bija uzmanīgāki, jo iepriekš jau bija informēti par policijas rīkoto ātruma kontroles maratonu.

Viens no lielākajiem konstatētajiem ātruma pārkāpumiem fiksēts ap pulksten 10.35 Kurzemes reģionā uz autoceļa Kuldīga–Aizpute–Līči, kad kāds automašīnas “BMW” vadītājs, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, traucās ar 163 kilometriem stundā. Bez šī gadījuma fiksēti arī vairāki citi gadījumi, kad transportlīdzekļu vadītāji braukuši ar būtiski pārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu.

Visvairāk atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju fiksēti Kurzemē un Rīgas reģionā, katrā pa 113. Savukārt Zemgalē un Vidzemē konstatēts līdzīgs skaits pārkāpēju, proti, 95 – Zemgalē un Vidzemē – 86. Vismazāk ātruma pārkāpēju fiksēts Latgalē – 23.

Valsts policija aicina ne tikai šādu akciju laikā, bet arī ikdienā, piedaloties ceļu satiksmē, nebūt pārgalvīgiem un ievērot atļauto braukšanas ātrumu.

TOP komentāri

 • Jauki ne
  +2 +2 0

  Jauki ne

  Latgalē ne vairs cilvēku ne ceļi kur pabraukt ātrāk par 90 km /h.Latgale izmirst
 • Ervins Ahmeds
  +1 +1 0

  Ervins Ahmeds

  Bļīīn, es skatos un brīnos, raksts par BMW ,bet fotoattēlos tak Mersis!!
 • Jānis Ronis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl