100 gadus vecs autovadītājs Pārdaugavā izraisa satiksmes negadījumu

7 komentāri
100 gadus vecs autovadītājs Pārdaugavā izraisa satiksmes negadījumu
Foto: Rīgas pašvaldības policija

Sestdien, 12. maijā, īsi pēc plkst. 12.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Pārdaugavā, pamanīja kādu sarkanas krāsas “Mazda” automobili, kura vadītājs, braucot atpakaļgaitā, iebrauc stāvošā sudraba krāsas “Mercedes-Benz” markas automašīnā.

Kārtības sargi, ieraugot šo ainu, uzreiz devās uz notikuma vietu un apturēja “Mazda” vadītāju, kurš tajā brīdī mēģināja turpināt braukšanu.

Sarunas laikā policisti noskaidroja, ka autovadītājs sadursmi neesot pamanījis, tādēļ grasījies braukt prom. Savukārt personas datu pārbaudes laikā izrādījās, ka autovadītājs ir 100 gadus vecs.

Uz notikuma vietu tika izsaukti kolēģi no Valsts policijas Ceļu policijas, taču kamēr ceļu policisti vēl bija ceļā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki mēģināja uzmeklēt “Mercedes-Benz” markas īpašnieku, kā arī uzrunāja divus negadījuma aculieciniekus un lūdza uzkavēties notikuma vietā.

Aptaujājot apkārt esošo iestāžu apmeklētājus un pārbaudot informāciju datubāzēs, ar cietušās automašīnas īpašnieku sazināties neizdevās, tādēļ darbu notikuma vietā pārņēma ceļu policisti.