Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

Bez vainas vainīgs? Taksometrs notriec gājēju policijas acu priekšā

Bez vainas vainīgs? Taksometrs notriec gājēju policijas acu priekšā 10

Pirms pāris dienām galvaspilsētas centrā notikušā ceļu satiksmes negadījumā cietusi kāda aptuveni 60 gadus veca sieviete – viņu uz gājēju pārejas notriecis taksometrs. Aculiecinieku uzņemtajos kadros redzams sadursmes brīdis, un “Degpunktā” skaidroja, kā pēc notikušā jūtas notriektā gājēja un ko par negadījuma iemesliem izdevies uzzināt ceļu policistiem.

Nevis bedre, bet "krāteris" - kādas Rīgas ielas asfaltā parādījies milzu caurums

Nevis bedre, bet "krāteris" - kādas Rīgas ielas asfaltā parādījies milzu caurums 11

Par galvaspilsētas ceļu skumjo stāvokli pēdējo mēnešu laikā runāts bieži, jo jaunas, autovadītājiem bīstamas bedres uzrodas teju katru dienu. Cīņa par asfalta seguma kvalitāti nav vienas dienas jautājums, taču, lai raksturotu otrdien izveidojušos vairāk nekā metru dziļo iegruvumu Gulbju ielā, vietējie ironiski saka, ka vārds ”bedre” ir pārāk maigs – drīzāk tas ir kanjons vai krāteris.

Satika bijušo un iedzēra tikai "nedaudz" - šofere mēģina izvairīties no alkohola pārbaudes

Satika bijušo un iedzēra tikai "nedaudz" - šofere mēģina izvairīties no alkohola pārbaudes 5

Kādai sievietei tikšanās ar bijušo vīru beigusies ar pamatīgām nepatikšanām – abi sastapušies, kopīgi iedzēruši un tad nolēmuši doties īsā izbraucienā ar auto pa naksnīgo pilsētu. Ņemot vērā, ka grādīgie dzērieni aizmiglojuši skatu, drīz vien aizdomīgais auto nonācis policijas redzeslokā, un tad jau drīz vien atpakaļskata spogulī parādījies policijas busiņš. 

"Man tikai līdz veikalam…" - aizdomīgs tipiņš Vecmīlgrāvī sēžas pie stūres ar heroīnu asinīs

"Man tikai līdz veikalam…" - aizdomīgs tipiņš Vecmīlgrāvī sēžas pie stūres ar heroīnu asinīs

Gaišā dienas laikā uz kādas klusas Vecmīlgrāvja šķērsielas bija vērojama pamatīga, iepriekš neredzēta likumsargu rosība. Vairāki trafarēti auto bija ielenkuši kādu pārdesmit gadus vecu “Ford” automašīnu, bet inspektori tikmēr pārmeklēja tajā sēdošos. Likumsargiem tas bija ķēriens, kam pamatā pieredze, jo diez vai kāds tāpat vien varētu uzminēt, ka pretī braucošais šoferis šodien lietojis narkotikas. 

Vecmīlgrāvja iedzīvotāji naktī ziņo policijai par neadekvātu šoferi

Vecmīlgrāvja iedzīvotāji naktī ziņo policijai par neadekvātu šoferi

Kādā marta naktī – dažas minūtes pirms plkst. 3.00 – viena no Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes patruļām nosūtīta Vecmīlgrāvja virzienā – kāds aculiecinieks ziņojis par Atlantijas ielā piefiksētu auto, pie kura stūres šajā naktī jau vairākkārt sēdies kāds neadekvāts šoferis.

Pašnāvības mēģinājums? Piedzēries jauns vīrietis Ogrē lielā ātrumā ietriecas elektrības stabā

Pašnāvības mēģinājums? Piedzēries jauns vīrietis Ogrē lielā ātrumā ietriecas elektrības stabā 19

Ogres policisti aizturējuši kādu jaunu vīrieti, kurš izraisījis autoavāriju, jo bija sēdies pie stūres stiprā alkoholu reibumā. Pārkāpējs lielā ātrumā ietriecies un burtiski “nopļāvis” elektrības stabu, sabojājis spēkratu un kopā ar to arī tuvāko dzīves gadus, jo par izdarīto pārgalvim draud patiešām bargs sods. Incidenta liecinieki un apkārtnes iedzīvotāji apgalvo, ka avāriju dzērājšoferis bijis plānojis jau iepriekš.