Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

Par dzērumā izraisītu avāriju - cietumsods. Dzērājšoferis saņem bargu spriedumu

Par dzērumā izraisītu avāriju - cietumsods. Dzērājšoferis saņem bargu spriedumu

Pagājušā gada oktobra sākumā piedzīvota viena no pēdējā laika bēdīgākajām nedēļas nogalēm ceļu satiksmē. Toreiz uz valsts autoceļiem gāja bojā divi gājēji un trīs autobraucēji. Vienā no šiem negadījumiem, kur šoferis pazudināja savu pasažieri, pie stūres sēžoties alkohola reibumā, šonedēļ pasludināts bargs, bet pamatots spriedums.

Melnā diena Piņķos - dažu stundu laikā avarē vairākas automašīnas

Melnā diena Piņķos - dažu stundu laikā avarē vairākas automašīnas 2

Reizēm gadās, ka vēlme apskatīt uz ceļa notikušās avārijas garāmbraucošajiem šoferiem novērš uzmanību, un viņi zaudē kontroli pār saviem spēkratiem. Piektdienas rītā, cenšoties ieraudzīt iepriekšējā negadījuma sekas, kas notika starp diviem smagajiem auto, vēlāk cieta vēl četras vieglās automašīnas.

Autovadītājs Rīgā notriec omīti un viņas mazbērnus

Autovadītājs Rīgā notriec omīti un viņas mazbērnus 12

Ceturtdien, 14. novembrī, neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi saņēmuši izsaukumu uz Mārupes un Ojāra Vācieša ielas krustojumu Rīgā, kur kādas vieglās automašīnas vadītājs bija uzbraucis seniorei, kura stūmusi bērnu ratiņus.

"Desmit kūleņus apmeta un aizlidoja!" Aculiecinieks par traģisko negadījumu uz sliedēm Mārupes novadā

"Desmit kūleņus apmeta un aizlidoja!" Aculiecinieks par traģisko negadījumu uz sliedēm Mārupes novadā 4

Pirmdien, 11.novembrī, pēc plkst.17.00 Mārupes novadā reanimācijas brigāde steidzās uz dzelzceļa pāreju, kas atrodas netālu no Tīraines pieturas. Kāds vīrietis zvanīja mediķiem un aprakstīja negadījumu, kurā tika iesaistīts viņa draugs un elektrovilciens. Jaunais vīrietis bija guvis nāvējošus ievainojumus, un ārsti viņam vairs palīdzēt nevarēja.

Sestdien uz Latvijas ceļiem pieķerti 27 dzērājšoferi

Sestdien uz Latvijas ceļiem pieķerti 27 dzērājšoferi 6

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem pieķerti 27 autovadītāji alkohola reibumā, savukārt vēl 241 šoferis sodīts par ātruma pārsniegšanu, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.