Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

Devās uz veikalu pirkt dzimšanas dienas kūku - šķērsojot šoseju, traģiski iet bojā vīrietis un viņa dzīvesbiedre

Devās uz veikalu pirkt dzimšanas dienas kūku - šķērsojot šoseju, traģiski iet bojā vīrietis un viņa dzīvesbiedre 12

Cekules ciemā dzīvojoša ģimene šobrīd plāno bēres sestdien bojāgājušajiem ģimenes locekļiem. Viņu vēlme ir mirušos apglabāt kopā, jo pāris dzīvoja civillaulībā pēdējos 12 gadus. Ingvildas tētis un viņa dzīvesbiedre Māra devās ceļā uz pārtikas veikalu, lai iegādātos dzimšanas dienas kūku, taču uz plānotajām svinībām tā arī neieradās.

Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti

Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti

Pagājušajā nedēļā Ludzā kāds vīrietis ar auto iebraucis upē un pametis transportlīdzeklī esošu pasažieri, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

"Idiots. Kāpēc es to darīju?" - uzdzīvotāju kompānija Rīgas mikrorajonā bēg no policijas un iekuļas nepatikšanās

"Idiots. Kāpēc es to darīju?" - uzdzīvotāju kompānija Rīgas mikrorajonā bēg no policijas un iekuļas nepatikšanās 1

Šis stāsts policistiem sācies ar šķietami parastu izsaukumu uz Pļavnieku iekšpagalmiem – kaitinoša kompānija traucējot vietējo naktsmieru. Taču šajā reizē viss nav beidzies ar pārrunām vai kādu protokolu, bet gan ar spraigu pakaļdzīšanos un sasistiem auto, kā rezultātā kāds nonācis dakteru rokās, bet kādam vakars beidzies aiz restēm. 

Nopietna avārija Salaspilī - auto "aizslauka" ceļmalas nožogojumu un ietriecas kokos

Nopietna avārija Salaspilī - auto "aizslauka" ceļmalas nožogojumu un ietriecas kokos 1

Salaspilī agrā rīta stundā vienā no centrālajiem pilsētas krustojumiem avarējis kāds “SAAB” markas automobilis. Acīmredzot braucamrīks pirms sadursmes traucies ar visai iespaidīgu ātrumu, jo pat pēc tam, kad spēkrats “aizslaucījis” ceļmalas nožogojumu un nolauzis riteņus, tā lidojumu spējuši apturēt vien divi pamatīgi koki.