Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

"Varbūt nesaprata, ka priekšā visi bremzē!" Uz Tallinas šosejas žiguļa šoferis ietriecas vairākās automašīnās

"Varbūt nesaprata, ka priekšā visi bremzē!" Uz Tallinas šosejas žiguļa šoferis ietriecas vairākās automašīnās 1

Kāda žiguļa šofera neuzmanība novedusi līdz trīs automašīnu avārijai un radījusi pamatīgu haosu. Cienījamā vecuma kungs, traucoties pa Tallinas šoseju, acīmredzot, aizdomājies un nebija pamanījis, ka priekšā braucošie auto samazinājuši ātrumu. Šķietami nebremzējot, viņš ietriecies jau praktiski stāvošajā automašīnu kolonnā.

"Ļoti brutāli aizšķērsoja ceļu!" Saniknots "Audi" vadītājs taranē šoferi, kurš parādījis rupju žestu

"Ļoti brutāli aizšķērsoja ceļu!" Saniknots "Audi" vadītājs taranē šoferi, kurš parādījis rupju žestu 29

Automašīnas vadīšana mēdz būt sarežģīts uzdevums, kam nepieciešami stipri nervi, bet kāds “Audi” šoferis Jelgavā, šķiet, pilnībā zaudēja savaldību pēc tam, kad automašīnas “Kia” vadītājs viņam uz ceļa parādīja rupju žestu. Nespējot nonākt pie apmierinoša situācijas atrisinājuma, “Audi” vadītājs nolēma sodīt vidējā pirksta rādītāju.

Policijas drošības kampaņas laikā - 12 cietušo

Policijas drošības kampaņas laikā - 12 cietušo

Ceturtdien ceļu satiksme Latvijā un arī visā Eiropā tika pavadīta stingrā policijas uzraudzībā. Ik gadu rīkotā drošības kampaņa ”EDWARD” paredzēta, lai vērstu uzmanību bēdīgajai statistikai, kur ik dienu cieš vai iet bojā kāds no ceļu satiksmes dalībniekiem.

Policija aptur ātrumpārkāpēju ar "plikām" riepām

Policija aptur ātrumpārkāpēju ar "plikām" riepām 13

Ceturtdien ap pulksten 17.35 Rucavas pagastā pamanīta 1990. gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna ”Audi”, kura pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu – vietā, kur atļauts pārvietoties ar 70 kilometriem stundā, vīrietis brauca ar 92 km/h, informē Valsts policija.

"BMW" šoferis izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

"BMW" šoferis izraisa avāriju un pamet notikuma vietu 1

Kādai Krišjāņa Valdemāra ielas iedzīvotājai izdevās nofotografēt avāriju, kas ar skaļu blīkšķi bija dzirdama ap deviņiem no rīta. “BMW” vadītājs nebija spējīgs savaldīt savu automašīnu un pamatīgā ātrumā ietriecās pagalmā novietotajā “Opel”. Vīrietis pēc tam bēga no notikuma vietas, un viņu nācās tvarstīt likumsargiem.