Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien tev nāksies personīgi iesaistīties savu bērnu un radinieku notikumos. Mēģini būt saprotošs un draudzīgs un nemoralizē. Darbā izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops vērsim

Iepauzē, pirms dari citiem zināmus kādus jaunumus, kas skar tavu personīgo dzīvi un karjeru. Jaunumi var nebūt dzīvotspējīgi. Šodien neslāpē savas ambīcijas, tās tev piedos spēku un arī vērtību citu acīs.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavai neatkarīgajai dabai ārkārtīgi atbilstošs ieteikums – neklausies citu viedokļos un spriedelēšanā, dari, kā pats uzskati un tas arī būs vispareizāk. Izvairies no riskantiem sporta veidiem, lai nesatraumētos.

Horoskops vēzim

Šodien esi piesardzīgs jebkurā situācijā – darbā, sabiedrībā, uz ielas. Jebkura saskarsme ar cilvēkiem tevī var izraisīt divējādas sajūtas cerības un vilšanos. Neuzķeries uz piedāvājumiem, kuros slēptas tukšās lozes.

Horoskops lauvai

Tavas dēkas šodien vai nu vainagosies ar uzvarām vai ar sakāvēm un vilšanos. Visi sasniegumi būs lielas psihoemocionālās spriedzes pavadīti, bet tev varētu arī patikt šis īslaicīgais dzīves haoss.

Horoskops jaunavai

Visi tevī saskatīs uzticamības un lielo iespēju iemiesojumu. Galvenais, lai tu pats atbilstoši justos. Šodien ir iespējas izveidot radošas attiecības kā arī paspīdēt mākslu sfērā.

Horoskops svariem

Šodien vienas necerētas un neplānotas lietas novedīs pie citām tādām pašām. Tās var būt ar pozitīvu ievirzi kā pārsteigums un prieks, kas ģenerēs vēl lielāku prieku vai arī izdevumi, kas var novest pie lielākiem zaudējumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi gaida ražīga darba diena. Nesaplāno izklaidi ar domu, ka nedaudz saīsināsi darba stundas. Nesanāks. Izdosies paveikt gandrīz neiespējamo un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops strēlniekam

Būsi spēcīgu vilinājumu un kārdinājumu varā. Ja būsi nospraudis virzienu, tad gandrīz nekas nevarēs tevi novirzīt no ieņemtā kursa. Domas buksēs un emociju kontrole var būt bremzēta, tāpēc neļaujies piektdienas vakara uzdzīvei.

Horoskops mežāzim

Šodien tev paveras plašs iespēju lauks, bet sakāpināto emociju iespaidā būs sarežģīti izvēlēties vienu virzienu un tā no sirds un pamatīgi rukāt. Izvēlētajā darbības sfērā nekautrējies iznesties un apburt visus iesaistītos.

Horoskops ūdensvīram

Aizsvilšanās un nevaldāmu dusmu izpausmes šodien tev nenāks par labu. Sargā savu privāto telpu un neielaid tajā nelūgtus viesus. Nošķir romantiskās attiecības no profesionālajām.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz pilnīgu ziedošanos darbam, vari saņemt vadības kritiku. Tavi konkurenti spēlēs netīru spēli, bet pacenties tajā neiesaistīties. Pēc tik saspringtas dienas diez vai paliks spēks kādām romantiskām izklaidēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

"Nopļāva" betona stabu un dažas ceļazīmes - Zolitūdē avarē "BMW"

"Nopļāva" betona stabu un dažas ceļazīmes - Zolitūdē avarē "BMW" 4

Naktī uz ceturtdienu, 8. augustu, Zolitūdes iedzīvotāja Darja kļuvusi par vienu no retajiem aculieciniekiem avārijai, par kuru runā teju visi apkaimes iedzīvotāji. Kāds “BMW” stūrētājs ne tikai iznīcinājis savu auto, bet arī “nopļāvis” betona stabu un dažas ceļazīmes, kā arī aprāvis elektrības vadus, kas nu karājas virs gājēju ietves.

Piezvanīja un teica, ka draugs ir nosities; auto "sacensībās" Skultes pusē dzīvību zaudē jauns vīrietis

Piezvanīja un teica, ka draugs ir nosities; auto "sacensībās" Skultes pusē dzīvību zaudē jauns vīrietis 36

Brīvdienās nosvinējis draugu kāzas, kāds jauns vīrietis Skultes pusē bija plānojis doties mājās un kārtīgi atpūsties, taču viņa draugi piedāvāja turpināt izklaides. Vīriešu kompānija, vadot katrs savu automašīnu, uz vietējā lielceļa sarīkoja sacīkstes, vēl atrodoties alkohola reibumā. Nespējot novaldīt “BMW” spēkratu, viens no vīriešiem avarēja un zaudēja dzīvību.

Iereibusi sieviete veic amizantus manevrus ar auto; pēcāk skaidro policistiem, ka sastrīdējusies ar draugu

Iereibusi sieviete veic amizantus manevrus ar auto; pēcāk skaidro policistiem, ka sastrīdējusies ar draugu 1

Nakts vidū stūrējot Vecmīlgrāvja virzienā, galvaspilsētas policisti ievērojuši visai amizantu skatu, – ceļmalā stāvējusi ceļu policijas automašīna ar iedegtām bākugunīm, un inspektori, visticamāk, kādam kājāmgājējam noformējuši protokolu par pārkāpumu satiksmē, bet vēl tikai simts metrus tālāk pretējā joslā atpakaļgaitā braucis kāds “Volkswagen Golf”.