Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. marts

Made, Irbe

Horoskops aunam

Ieklausoties kāda gudrāka un nesavtīga cilvēka padomā ietaupīsi naudu un arī saudzēsi savus nervus. Plānus un ieceres vari skicēt tikai tādā gadījumā, ja tie nav būvēti uz kāda maldināšanas pamatiem.

Horoskops vērsim

Var izveidoties apstākļi, kuri tevi savedīs ar kādu cilvēku, kurš būs ieinteresēts tavu radošo ieceru atbalstīšanā. Pieskaņoties un adaptēties jauniem apstākļiem būs sarežģītāk kā biji domājis. Izvairies no strīdiem ar sievietēm.

Horoskops dvīņiem

Cilvēki no tavu tuvinieku loka gaidīs un cerēs uz tavu palīdzību, bet vari sajusties apātisks un apmulsis, tāpēc nespēsi konstruktīvi rīkoties. Demonstrē vēlēšanos izprast citu bēdu vai sāpi, tādējādi uzlabosi attiecības.

Horoskops vēzim

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības, bet aktīvi meklēt izeju no neveiklas situācijas. Šodien savu dienas bildi mālē tikai saulainajos un zeltainajos toņos. Atgriezies tavs dzirkstošais dzīvesprieks.

Horoskops lauvai

Šodien nedrīksti pārspīlēt savu personas nozīmību vai sabiedrībā dižoties ar saviem sasniegumiem. Piezemējies un ieraugi arī citus, lai paziņas un draugi no tevis nenovērstos.

Horoskops jaunavai

Saskarsies ar citu cilvēku neizpratni un tavas rīcības nosodīšanu. Nesteidzini notikumus un mīkstini kategorisko nostāju, tikai tā izvairīsies no konfliktiem. Lai arī kādi vilinājumi un kārdinājumi, izvairies no spekulācijām un manipulācijām.

Horoskops svariem

Šodien koncentrējies tikai uz sadzīviskām nodarbēm, jo domas būs emocionāli iekrāsotas, kas var radīt pārpratumus, domstarpības ar tuviniekiem. Personisko attiecību interesēs vari doties tālākā ceļojumā.

Horoskops skorpionam

Pat nedzenoties pēc īpašiem uzmanības apliecinājumiem, būsi pamanāms un ievērojams ar savām iztēles bagātajām idejām un domām. Izmanto radušos apstākļus, lai tuvāk iepazītos un aprunātos ar kādu īpašu personību.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadalies neskaitāmos darbos un necenties pabūt visās vietās, kur esi aicināts. Izvēlies cilvēkus, ar kuriem vari sarunāties jēgpilni un dziļi. Piesātinātā iztēlē un bagātā emocionalitāte ļaus pietuvoties kādam sapnim.

Horoskops mežāzim

Šī tev būs labvēlīga diena visās tās izpausmēs tāpēc mēģini salikt pieturzīmes visos jautājumos un pieliec punktus visiem nepabeigtiem darbiem. Ja pārbagātā iztēle kļūs par tavu gidu, vari nomaldīties.

Horoskops ūdensvīram

Pareizi noskaņoti intuīcijas receptori un optimistiska pasaules uztvere palīdzēs pārvarēt finansiālos sarežģījumus. Tev ieteicams doties tālāk prom no mājām, lai atbrīvotos no ierasto apstākļu uzspiestās domāšanas un uzvedības.

Horoskops zivīm

Šodienai ir labā ziņa – būtiski uzlabosies attiecības ar cilvēkiem. Pieņem, ka citam var būt arī cits skats un netērē savu emociju enerģiju. Tevi iepriecinās negaidīta naudiņa – kāds var atdot parādu vai norēķināties par agrāk sniegtiem pakalpojumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

Tramvaja vadītāja pret policiju - kam taisnība?

Tramvaja vadītāja pret policiju - kam taisnība? 1

Latvijas šoferiem ir tāda interesanta daba – pēc avārijas atzīt savu vainu, taču tad kad atbrauc Ceļu policija strauji savas domas mainīt. To “Degpunktā” komanda ir dzirdējusi ne no viena vien inspektora, kurš strādā uz autoceļiem. Diemžēl šis stāsts ir par kārtējo šādu negadījumu, kur vaininieks tomēr nevēlas samierināties pat ar niecīgiem zaudējumiem, vai arī viņam pie likumsargiem bijusi kāda pazīšanās. 

Pakaļdzīšanās trilleris Rīgas centrā: "Audi" izraisa avāriju un mūk no policistiem

Pakaļdzīšanās trilleris Rīgas centrā: "Audi" izraisa avāriju un mūk no policistiem 1

Svētdien, 25.februārī, plkst. 11.25 pie Rīgas pašvaldības policijas ekipāžas piesteidzās kāds “BMW” vadītājs un pastāstīja, ka pirms brīža redzējis ceļu satiksmes negadījumu. Vīrietis norādīja uz tajā brīdī garām braucošu “Audi” markas automašīnu un teica, ka tai pie stūres ir negadījuma izraisītājs, kurš aizbēdzis no notikuma vietas.

"Gonkas" reibumā Ādažos - lecīgs dzērājšoferis nonāk aiz restēm

"Gonkas" reibumā Ādažos - lecīgs dzērājšoferis nonāk aiz restēm 1

Ādaži jau sen vairs nav nekāds ciemats, kur var pa kluso braukāt dzērumā un visus policistus uzskatīt par savējiem. Tie laiki ir pagājuši un šobrīd brauciens dzērumā pie stūres maksā tik cik noteikts likumā. Kādam šoferim un viņa draugam drifta izbrauciens beidzās ar došanos uz izolatoru.

Traģēdija Krustpils novadā: atklāts, ka "Audi" šoferis bijis trīs promiļu reibumā. Tiesa noraida lūgumu piemērot apcietinājumu

Traģēdija Krustpils novadā: atklāts, ka "Audi" šoferis bijis trīs promiļu reibumā. Tiesa noraida lūgumu piemērot apcietinājumu 10

Braucot reibumā, cilvēks ne tikai apdraud pats sevi un riskē saņemt vērā ņemamu sodu, bet liek uz spēles arī nevainīgu cilvēku dzīvības. Izmeklējot smago avāriju uz Daugavpils šosejas, likumsargi nonākuši pie šokējoša secinājuma, – traģēdijā vainojams piedzēris autovadītājs, kurš pie stūres sēdies vairāk nekā trīs promiļu reibumā.