Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Satiksme

Iereibis "BMW" šoferis pieprasa policistiem izsaukt Lietuvas konsulu

Iereibis "BMW" šoferis pieprasa policistiem izsaukt Lietuvas konsulu

Īsi pirms pusnakts viena no Latgales pārvaldes patruļām saņēmusi izsaukumu uz Sesku ielu, kur kādā kāpņu telpā snaudis piedzēries vīrietis ar diviem suņiem. Taču līdz izsaukuma vietai vīri tā arī nenonāca, jo, nogriežoties no Dzirnavu ielas uz Gogoļa ielu, viņiem pretī pa vienvirziena ielu braucis kāds “BMW”.

Gāja pāri pie sarkanās gaismas? Sievieti Vecmīlgrāvī notriec motocikls

Gāja pāri pie sarkanās gaismas? Sievieti Vecmīlgrāvī notriec motocikls

Svētdien ap plkst. 20.00 uz Viestura prospektu steidzās trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes un vairākas policijas ekipāžas. Kāds motocikla vadītājs nespēja novaldīt spēkratu un uztriecās tieši virsū kādai gājējai, viņu smagi ievainojot. Cieta arī viņa pasažiere, kas, pēc aculiecinieku stāstītā, nespēja noturēties uz spēkrata un aizlidoja vairākus metrus uz priekšu, piezemējoties uz asfalta.

Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā “aizlido” pārgalvīgs šoferis

Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā “aizlido” pārgalvīgs šoferis

Nereti, uz ielas redzot kādu pārgalvīgu autobraucēju manevru, kas apdraud apkārtējos, prātā neviļus iešaujas doma par to, kur tad ir policijas ekipāža, kad to tik ļoti vajag. Šoreiz stāsts par kādu ”ļoti steidzīgu” autovadītāju, kuram tā nav paveicies un kurš savu “zemo lidojumu” demonstrējis tieši policijas auto priekšā, un likumsakarīgi drīz vien auto aizmugurē jau sadzirdējis sirēnas.