Ziņo “Degpunktā” reportierim un iegūsti balvas katru nedēļu

0 Komentāru
Ziņo “Degpunktā” reportierim un iegūsti balvas katru nedēļu

Raidījuma “Degpunktā” komanda šajā pavasarī vēlas tevi iepriecināt ar patiešām jauku ziņu – tagad iesūtot savu safilmēto vai uzbildēto ziņu par kādu no saviem novērojumiem “Degpunktā” reportierī Whatsapp, Telegram, vai “Degpunktā” reportieris sadaļā, piedalies balvas izlozē!

Balva patiešām noderīga – šautriņu dēlis un vēl visādi labumi no “Bison” jaunām vasaras izpriecām! Balvas izloze un uzvarētāji tiks izziņoti raidījumā “Degpunktā” katru ceturtdienu – 09.05., 16.05., 23.05., 30.05.

“Degpunktā” reportieris sadaļu meklē ŠEIT!

Rubrika “Degpunktā reportieris” ir satura platforma, kurā skaties.lv lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem. Ja esi liecinieks krīzes situācijai, dabas stihijai, avārijai, ugunsgrēkam, noziegumam vai neparastam notikumam, nepaliec malā. Rīkojies atbildīgi – sauc palīgā vai palīdzi pats. Ja notikušo izdevies iemūžināt, sūti savu foto vai video “WhatsApp”, vai “Telegram” pa tālr.: 22000112. Izstāsti savu stāstu un kļūsti par “Degpunktā” reportieri!

Iesūtot ziņu, apliecini, ka esi iepazinies ar konkursa noteikumiem un piekritis izlozei. Atstāj savu kontaktinformāciju, lai gadījumā, ja esi laimīgais uzvarētājs, “Degpunktā” komanda ar tevi varētu sazināties!

Izmantojot mobilo telefonu lietotnes ”WhatsApp” un ”Telegram”, jums ir iespēja sazināties ar LNT raidījuma ”Degpunktā” veidotājiem. Lai sāktu sazināties ar ”Degpunktā”, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu ”WhatsApp” un ”Telegram” numuru +371 22 000 112.

Kad jūs veiksiet video ierakstus vai uzņemsiet fotogrāfijas kā aculiecinieka materiālus, jūs nevienā brīdī nedrīkstiet apdraudēt sevi vai apkārtējos cilvēkus, nedrīkstiet pakļaut nevajadzīgiem drošības riskiem un nedrīkstiet pārkāpt likumu.

Skaties noteikumus šeit!
0 Komentāru