Komentāri

Šorīt ap plkst. 8.00 Amatas novada Drabešu pagastā – autoceļa Rīga-Sigulda 77. km – notika automašīnas “Audi” un traktora sadursme, ziņo “Degpunktā” reportieris.

“Braucot no Cēsīm uz Rīgu, biju liecinieks avārijai pie Melturiem. “Audi” mašīna ietriecās traktorā, kas tīrīja ceļu. Abi transportlīdzekļi cietuši, un arī vadītāji, bet dzīvībām briesmas nedraud,” raksta aculiecinieks.

1975. gadā dzimušais “Audi A8” vadītājs, iebraucot pretējā joslā, izraisīja sadursmi ar 1960. gadā dzimušā vīrieša vadīto traktoru, norāda Valsts policijas pārstāve Samanta Čapkovska.

Avārijas dēļ abiem vīriešiem konstatētas vairākas traumas, cietušie nogādāti slimnīcā.

Negadījuma iemeslus skaidro policija.

Zināms, ka avārijā iesaistītais traktors ir VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” piederoša ceļu tīrīšanas tehnika, apstiprina uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Miks Lūsis. Viņš arī piebilst, ka traktora vadītājs tobrīd veica savus darba pienākumus.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!
Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl