Komentāri

Šorīt ap plkst. 8.00 Amatas novada Drabešu pagastā – autoceļa Rīga-Sigulda 77. km – notika automašīnas “Audi” un traktora sadursme, ziņo “Degpunktā” reportieris.

“Braucot no Cēsīm uz Rīgu, biju liecinieks avārijai pie Melturiem. “Audi” mašīna ietriecās traktorā, kas tīrīja ceļu. Abi transportlīdzekļi cietuši, un arī vadītāji, bet dzīvībām briesmas nedraud,” raksta aculiecinieks.

1975. gadā dzimušais “Audi A8” vadītājs, iebraucot pretējā joslā, izraisīja sadursmi ar 1960. gadā dzimušā vīrieša vadīto traktoru, norāda Valsts policijas pārstāve Samanta Čapkovska.

Avārijas dēļ abiem vīriešiem konstatētas vairākas traumas, cietušie nogādāti slimnīcā.

Negadījuma iemeslus skaidro policija.

Zināms, ka avārijā iesaistītais traktors ir VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” piederoša ceļu tīrīšanas tehnika, apstiprina uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Miks Lūsis. Viņš arī piebilst, ka traktora vadītājs tobrīd veica savus darba pienākumus.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!
Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl