2 komentāri
“Virsū nesās tramvajs, kura vadītāja vienkārši nebremzēja” – aculieciniece stāsta par pieredzētajām šausmām sabiedriskajā transportā

Trešdien, 5. oktobrī, notika sadursme starp 22. maršruta autobusu un tramvaju. Kā stāsta aculieciniece, kas atradās autobusā sadursmes brīdī, tramvaja vadītāja nemaz neesot mēģinājusi bremzēt, un pēc sadursmes vēl mācījusi autobusa šoferi, kā labāk izbraukt no avārijas vietas, lai nesaskrāpētu tramvaju.

Raidījuma Degpunktā aculieciniece:

Viss sākās ar to, ka 5. oktobrī plkst. 14.00 iekāpu 22. maršruta autobusā, kas brauc līdz lidostai. Protams, mēs stāvējām kājās, jo vietu, kur sēdēt, nebija. Es stāvēju pie loga un sastingu, jo redzēju, ka virsū “nesas” tramvajs, kura vadītāja vienkārši nebremzēja.

Protams, man iestājās panika, pat nepagāju ne soli nost no loga. Paldies Dievam, ka trieciens nebija tik smags, bet pārgudrā tramvaja vadītāja tik, izkāpjot no sava transporta, prata mācīt autobusa šoferīti, kā labāk izgriezt, lai nesabojātu viņas vagonu.

Kad autobuss sāka mazliet kustēties atpakaļgaitā, tas logs, kuram stāvēju blakus, vienkārši izsprāga…
Pēc brīža visi izkāpām no autobusa un turpinājām iet uz nākamo pieturvietu.

Foto no notikuma vietas:

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl