Komentāri
“Viņš sauca palīgā, mēs izsitām stiklu!” – notikusi avārija uz Valmieras šosejas; aculiecinieka stāsts
Ilustratīvs foto: LETA

Pirmdien, 24. oktobrī, notikusi avārija uz Valmieras šosejas A3. Ar portālu Skaties.lv sazinājās aculiecinieks, kurš palīdzēja avārijā iesaistītās kravas automašīnas šoferim tikt laukā no spēkrata. Vēl ap plkst. 10.00 rītā satiksme šajā ceļa posmā bija daļēji bloķēta.

Ceļu satiksmes negadījums noticis Pārgaujas novada Raiskuma pagastā šosejas A3 51 kilometrā, aptuveni desmit kilometrus pirms Valmieras.

Kā Skaties.lv stāstīja aculiecinieks un vēlāk arī apstiprināja Valsts policijas pārstāvji, negadījumā iesaistītas divas automašīnas – kravas auto un vieglā automašīna. Saskaņā ar aculiecinieka pausto tas varētu būt Opel vieglais spēkrats.

“Es braucu pa Valmieras šoseju, kad redzēju, ka ir apgāzusies fūre. Izkāpu ārā, un šoferis sauca “palīgā”. Kāds cits garāmbraucējs izsauca “ātros”, izsitām priekšējo stiklu, lai palīdzētu viņam tikt ārā. Tagad ir pilnas kurpes ar graudiem – kravas automašīna veda labību,” Skaties.lv stāstīja aculiecinieks.

Policija informē, ka avārijā ir divi cietušie – gan kravas automašīnas vadītājs, gan Opel Astra vadītāja ir nogādāti slimnīcā.

Satiksme kādu laiku būs daļēji bloķēta, kamēr kravas automašīna tiks evakuēta, Skaties.lv stāstīja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

Lasi vēl