Uz Tallinas šosejas notikusi smaga četru automašīnu sadursme; ir cietušie

Otrdien, 3. septembrī, uz Tallinas šosejas notikusi smaga četru automašīnu sadursme, kurā cietuši četri cilvēki.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Andris

  Andris

  Kas notiek UZ BRAUKTUVES Rīga Baltezers Ainazi, tās nav prātam aptverams ,nevienu tās neinteresē, ieskaitot ģenerālus ,ar iespaidīgam algām mēnesī.
 • Es Pats

  Es Pats

  Tieši redzēju nedaudz attālināti sadursmes brīdi. BMW jau cauri Baltezeram vilka visiem pa pretējo joslu garām, vēl kolēģim noteicu ka pretī braucošie knapi paspēj izvairīties, kādus metrus 100 aiz zīmes Ādažu virzienā tas arī notika. Pretī braucošajam trāpīja kreisajā priekšējā ritenī to praktiski atraujot, pretīmbraucošais ar inerci sagriezās pa kreisi manā joslā un labajā sānā ieskrēja busiņš. BMW kreisajā pusē paņēma grāvi uzmeta kūleni un izlidoja uz ceļa un pa starpu vēl paspēja baļķvedēju aizķert kā izrādījās. Busiņā un tojotas sadursmē vismaz 2 cietuši ārvalstnieki, cerams ka bērnam viss OK, un laikam vēl trešais pieaugušais bija mašīnā, kurš turēja cietušā blakussēdētāja galvu stacionārā pozā. Šoferis vēlāk varēja tikt ārā, blakussēdētājam sānā trāpīja buss, attiecīgi sākumā bezsamaņā bija, līdz atbrauca ātrie pirmā brigāde jau roku vismaz kustināja. Cepuri nost busa vadītāja priekšā kurš bija sazvanījis ātros pirms pieskrēju klāt. Teikšu kā ir, negribētu vēlreiz ko tādu piedzīvot, bet pasaulē ir pilna ar tādiem atsaldētie vadītājiem kā BMW vadītājs
  • Mhm
   0 -10 -10

   Mhm

   Cilvecinj miiljais, tas ka bmw vaditajs stiepj ja tas ta gadas. Bet padomasim ari par pretimbraucoshasjo mashinu kuras shoferis telefona spelejas un nepieversa uzmanibu celjam :). Taka nevainosim tikai bmw shoferi.
   • Es Pats

    Es Pats

    Cienītais, šoreiz tikai un vienīgi BMW ir vainīgs, jau cauri Baltezeram braucot pretī braucošie knapi paspēja izvairīties un rinda bija abos virzienos, tā kā neaizstāvi BMW vadītāju, ir pārāk daudz aculiecinieku abos virzienos braucošajās mašīnās.
   • Auns

    Auns

    Auns Tu esi, pietiks tev pašam uz radio paskatīties 1 sekundi lai staciju pārslēgtu, ka tāds 1/2 joslas braucējs būs jau tev purnā... Ko tad vainosi?
 • HA
 • Mmmm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!