Uz Tallinas šosejas notikusi smaga četru automašīnu sadursme; ir cietušie

Otrdien, 3. septembrī, uz Tallinas šosejas notikusi smaga četru automašīnu sadursme, kurā cietuši četri cilvēki.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Braucēja

  Braucēja

  16.11.2019. braucu uz Pērnavu pa šo šoseju, brauc tur kā grib. Apdzenot un iebraucot manā joslā vēl mirkšķina, lai dodu ceļu. 17.11. braucu mājās un atkal avārija. Smagā mašīna ar baļķiem gulēja grāvī un vieglais apakšā, labi pārredzamā vietā.
 • Andris

  Andris

  Pie Svētdiena uz A1 aizgāja bojā sieviete un pasažieris guļ slimnīcā tikai tāpēc ka tīko stsaldets idiots ,vai ko nelabu salietojies ,vizuāli tā izskatījās, iebrauca pretējā braukšanas joslā ar mersedesu furi, izstūma vieglo grāvī un pilnībā,,uzvedas,,uz jumta .Aizrādīju policijai, kāpēc fures vaditaju nenogada iestāde kur pārbauda narkotisko vielu klātbūtni organismā, atbilde bija ,likums to neparedz, nav arī transports ,vai tiešām tā ir pareizā atbilde no policijas .
 • Aigars

  Aigars

  Tā ir, ka būvē 1.5 joslu ceļus.. Debīlisms jau no pašiem pamatiem pie mums ir.
 • Vadītājs ce

  Vadītājs ce

  Vieglo am vadītājiem viss poxuj ir vai nav nepārtraukta līnija tāpat dzen garām. Tur vajag kontrolēt 👮
 • Mārtiņš Vītols

  Mārtiņš Vītols

  Zinot kas tur notika, kāpēc kādam te vispār jāraud? Nu ir mums te pašnāvnieku daudz, nu lai sitās nost, ja tāda vēlme ;)
 • Stabīli

  Stabīli

  Kaut kāds pārgalvīgs muļķis izraisījis avāriju. Būtu mierīģi vienīti nosities un mēs pat neraudātu.
 • Ģirts Kārkliņš
 • Jancuks

  Jancuks

  Te jau kāds paspēja pie šaizes vainot arī ceļu...
  Tikai, nez kā mūsu ceļi varētu ietekmēt to, ka mēs Eiropā esam vieni no līderiem noslīkušo skaita ziņā! Vai tas tomēr neliecina par to, ka mums ar galvām nav īsti vis kārtībā!?
 • diga

  diga

  iesaku visiem šoferiem ,kuri redz ,ka tādi ""mērgļi"'rupji pārkāpj noteikumus ,apdraudot citus vai pat neapdraudot..nekavējoties ziņot 112 .un nevis policijai--tur meklēs vai var meklēt attaisnojumus kāpēc neko nevar..kā bija gadījumā ar kravinieku ,par kuru jau Skrundā ziņoja ,ka tas brauc zigzagiem..policija atrunājās ..un rezultātā cits cilvēks --prtetimbruacējs gāja bojā .
  Šajā gadījumā nezinu vai BMW (video nevaru atskaņot) palika dzīvs vai nē ..taču tādiem kropļiem vieta cietumā vai kapos
 • Vietējais

  Vietējais

  BMW, tas ir skaidrs, nemirstīgie. Bet, tas ceļš ir izcili debīls un katru mēnesi tur notiek daudz avārijas, jo ir tikai viena josla jatrā virzienā un tā nenormālā pusjosla, kas provicē uz apdzīšanu visneiedomajākos veidos un vietās. Paldies Latvijas valsts ceļiem un projektētājiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!