Uz Siguldas šosejas pie “Sēnītes” aizdedzies baļķvedējs

4 komentāri

Ceturtdien ap plkst. 8.30 uz Vidzemes šosejas – netālu no kādreizējā restorāna “Sēnīte” – uzliesmoja kravas automašīna ar baļķu kravu, ziņo aculiecinieks.

Sākumā aizsvilušās baļķvedēja piekabes bremzes, taču drīz vien liesmas pārmetušās uz piekabes aizmugurējo daļu, turpina notikušā dokumentētājs.

Šoferis laikus paspējis atvienot piekabi no vilcēja un paša spēkiem uzsākt dzēšanu. Arī aculiecinieks ar citu ceļa malā apstājušos autovadītāju palīdzību mēģināja likvidēt uzliesmojumu. “Paralēli stādinājām citus auto, lai dabūtu papildus ugunsdzēšamās iekārtas. Paldies visiem atsaucīgajiem autovadītājiem!”

Aculiecinieks vēl norāda, ka arī ugunsdzēsēji ļoti operatīvi ieradās un novērsa pilnīgu piekabes nodegšanu.

Sazinoties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Skaties.lv noskaidroja, ka VUGD izsaukumu saņēma plkst. 8.32 par degošu automašīnas riepu. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg kravas auto viena kvadrātmetra platībā. Plkst. 9.19. ugunsgrēks likvidēts, palīdzot arī Inčukalna brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem.

Savukārt Valsts policija izsaukumu saņēma plkst. 8.49 par uz Siguldas šosejas 39. kilometrā degošu kravas auto ar malku. Policijas iesaistīšana gan neesot bijusi nepieciešama, apliecina VP pārstāve Simona Grāvīte.

Plašāk par notikušo nelaimi un autovadītāju ātro reaģēšanu uzzināsiet šovakar raidījumā “Degpunktā”.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl