Uz Liepājas šosejas notikusi avārija, kurā iesaistīts auto ar Vācijas numurzīmēm

2 komentāri

Otrdienas, 3. oktobra, pēcpusdienā notikusi autoavārija šosejas Rīga-Liepāja 57. kilometrā, un tajā iesaistītas divas automašīnas.

Patlaban zināms, ka viena no automašīnām – “Volskwagen Polo” – ir ar Vācijas numurzīmēm. Otra, “Audi” zīmola automašīna, ir ar Latvijas numurzīmēm.

Avārija notikusi krustojuma vidū, apdzīvotā vietā “Apšupe”.

Skaties aculiecinieka video!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Nezinu!
    0 0 0

    Nezinu!

    Nu lol taj kur ir prāts, uzliekat vienreiz tur uzliekt luksoforu.... un visas problēmas atrisinātas... kas izdomāt nevarat to....
  • oj

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl