Sveicam! Degpunktā aculieciniece par mēneša labāko video saņem videoreģistratoru

2 komentāri

Pagājušajā mēnesī Degpunktā mobilie reportieri ir patiešām raženi pastrādājuši. Mums bija grūti izvēlēties, kurš saņems galveno balvu – videoreģistratoru, taču beigu beigās gala lēmums ir pieņemts! Sveicam Lindu!

Linda uzņēmusi videomateriālu par to, kā futbolā trenējas jaunie ugunsdzēsēji. Video nofilmēts pie Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Linda vēl atklāj nelielu noslēpumu, kādi tad ir ugunsdzēsēju futbola spēles noslēpumi. Izrādās, pēc neizšķirta mača tiek sistas tā sauktās pendeles, un tad gan uzvarētāji gan zaudētāji veic atspiešanos no zemes. Uzvarētāji pumpējas desmit reizes, zaudētāji – divdesmit.

Vēlreiz apsveicam Lindu, un neaizmirstiet, ka arī maijā mēs gaidām jūsu iesūtītos videomateriālus un mēneša beigās, kā jau ierasts, labākie saņems vērtīgas balvas!

Skaties video!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl