Piektdienas pievakarē uz Bauskas šosejas notikusi smaga avārija, kurā iekļuvis vieglais un kravas auto, ziņo aculiecinieki.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Irina Kleina

  Irina Kleina

  Un atkal karteja nelaime kadel tam butu janotiek vai kads nemak braukt vai cilveki ir pargurusi , vai vienkarsi pargalvigi, lai uz cela visus sargaDievs un cieniet savas dzives un ari citu dzivibas!
 • Eduards Edžus

  Eduards Edžus

  Fūres, fūres... psc, bet to, ka vieglais stāv pretējā braukšanas virziena pusē, to jau kārtējo reizi neviens neredz... Starp citu, tieši vieglās automašīnas izraisa absolūti lielāko daļu no avārijām, kurās tiek iejauktas arī fūres... Ir paretam poļu šoferi, kuri nelaidīs garām arī, ja viņam ir vieta, kur palikt. Bet drīz ar šādu attieksmi laikam neviens vairs nelaidīs...
 • princis

  princis

  Fùres uzvedas un brauc daudz labák neká vieglie auto, kuru daudzi vadìtáji liekas nekad satiksmes noteikumus pat mácìjuśies nav.
 • Kristina Grinvalde
  • Ass

   Ass

   Nan arī, Bauska-Rīga, fūre pēc fūres, redzamības nekādas, esi iespiests kā skudra starp fūrēm,"' galvu nevar izbāzt'', dažiem nervi neiztur, rezultātā smagas avārijas. Nu labi darbdienās, bet brīvdienās, kad normālās valstīs tās nemaz nedrīkst braukt brīvdienās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!