Komentāri

Otrdien, 6. septembrī, plkst. 5.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Čiekurkalna 2. līniju, kur bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg šķūņi 60 kvadrātmetru platībā. No blakus esošajām mājām tika evakuēti 18 cilvēki. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.53.

“Degpunktā” reportiera video: Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Rīgā!

 

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl