Rēzeknē ar atklātu liesmu deg ”Maxima” veikals

5 komentāri

”Degpunktā” skatītājs Jānis B. raidījumam atsūtījis video, kurā redzams, kā ar atklātu liesmu Rēzeknē deg kāds veikalu tīkla ”Maxima” veikals. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem, ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš nodots mediķiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece pastāstīja, ka ap plkst. 10.30 saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu, kur bija redzami dūmi.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg kādas ēkas siena un piebūve 55 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no ēkas evakuēti 60 cilvēki.

aizdegšanās konstatēta vienā no veikala noliktavas palīgtelpām. Nekavējoties tika sākta pircēju un darbinieku evakuācija un izsaukts VUGD.

Negadījumā viegli cietis viens “Maxima Latvija” darbinieks, kurš, konstatējot liesmas, izmantoja ugunsdzēšamo aparātu, lai mēģinātu liesmas dzēst. Pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas, darbinieks jau ir devies mājās. Uzņēmums darbiniekam nodrošinās visu nepieciešamo atbalstu atveseļošanās posmā.

Uzņēmums izsaka pateicību VUGD par operatīvo ierašanos un liesmu lokalizēšanu kā arī mediķiem par palīdzības sniegšanu cietušajam darbiniekam.

Pašlaik veikals ir slēgts, tā teritorija norobežota. Pašreiz tiek veikta notikuma vietas apsekošana, lai kopā ar atbildīgajām valsts iestādēm noskaidrotu ugunsgrēka izcelšanās iemeslus.

5 komentāri