Pusaudzis alkohola reibumā Rīgas skolā nežēlīgi piekāvis cienījama vecuma policistu

111 komentāri

Ceturtdien, 23. novembrī, kādā no Rīgas mācību iestādēm skolēns alkohola reibumā pamatīgi piekāvis cienījama vecuma Rīgas pašvaldības policijas darbinieku. Notikušais iemūžināts video, kas strauji izplatās sociālajos tīklos.

Kā Skaties.lv atklāj iesūtītā video autors, materiāls uzņemts kādai mācību iestādei piederošās telpās Āgenskalnā. Lai arī pats iesūtītājs neesot bijis klāt notikuma brīdī, viņš zina stāstīt, ka tas noticis tajā pašā 23. novembrī un video no notikuma vietas šobrīd vēja ātrumā sācis izplatīties studentu vidū ar sociālo tīklu un WhatsApp grupu starpniecību.

”Džeks ”bastoja skolu”, policija atnāca aprunāties. Džeks bļāva, lai policists ”atp***, un tas beidzās ar šo,” skaidro students. Kā runājot mācību iestādē, likumsargs esot ļoti nopietni cietis – vīrietim salauzts deguns.

Skaties.lv sazinājās ar Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji Tomu Sadovski, kurš apliecina, ka konflikts tiešām noticis – par nežēlīgu uzbrukumu policistam skolā aizturēts piedzēries pusaudzis

”Šodien ap pulksten 12.00 Rīgā, vienā no skolām Brīvības gatvē, īsi pirms starpbrīža beigām skolas dežurante vērsās pie Rīgas pašvaldības policijas darbinieka, kurš uzraudzīja kārtību skolas apkaimē, lai viņš aizslēdz skolas durvis.

Brīdī, kad cienījamā vecuma policists devās pie durvīm, viens no skolēniem nostājās tām priekšā un uzsāka konfliktu. Policists skolnieku mēģināja pastumt malā, taču agresīvi noskaņotais puisis iesita kārtības sargam pa galvu.

Nevēloties lietot fizisku spēku pret nepilngadīgo, policists mēģināja jaunieti noturēt tā, lai viņš ieturētu distanci no policista, taču tas skolēnu saniknoja vēl vairāk, un viņš atkārtoti uzbruka policistam. Pēc vairākiem sitieniem pa galvu skolēnam izdevās kārtības sargu nogāzt zemē.

Pēc tam pusaudzis vēl vienu reizi iespēra nu jau gulošajam policistam. Tikmēr uz notiekošo noskatījās citi audzēkņi, kuri gavilēja un filmēja noziedzīgās darbības.

Nedaudz vēlāk pie cietušā kārtības sarga piesteidzās skolas medmāsa un sniedza pirmo palīdzību. Tikmēr tika izsaukti mediķi un Valsts policijas darbinieki.

Cietušais kārtības sargs hospitalizēts, savukārt aizdomās par uzbrukumu varas pārstāvim aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis, kurš aizturēšanas brīdī bija vairāk nekā vienas promiles alkohola reibumā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods,” skaidro policijā.

111 komentāri