90 komentāri

Jauniešu bezatbildība, kas novedusi pie nelaimes – tā īsumā, tikai, jāteic, daudz skarbāk, kāds aculiecinieks raksturo pieredzēto “Elkor” veikala stāvlaukumā, kurā veikala darba laikā vēl bija pilns ar citām automašīnām.

Aculiecinieks, kurš iesūtījis video un foto, līdz ar to neslēpj savu prieku par to, ka drifteriem šī ālēšanās beigusies bēdīgi. Proti, automašīnas pēc šīm izdarībām ir sadauzītas.

Raidījuma “Degpunktā” aculiecinieks:

Beidzot kļuvu liecinieks jauniešu bezatbildībai. Tā kā šis incidents notika vēl veikala darba laikā, esmu patiesi priecīgs, ka beidzot, tā teikt, stāvlaukumu drifteri ir sasitušu savus sū**s. Nu id**ti pēdējie – nemāk driftēt un dara to stāvlaukumā, kur pilns ar auto, ģimenēm, kas dodas uz iepirkuma centru pēc darba.

Skaties aculiecinieka FOTO!

Video!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Yo
  +13 +13 0

  Yo

  Kad filmētāji beidzot sapratīs, ka filmējot telefonu jātur horizontāli...
 • Andis Murelis
  +11 +10 -1

  Andis Murelis

  Nu protams idioti ka izvēlejās tādu vietu bet vel lielāki idioti varbūt ir pašveldības un valsts kopumā? Ka vienkārši slēdz visas vietas kur bija iespēja to darīt neapdraudot svešu ipašumu poligonu un trases un vel liek sodus par to izmantošanu? Ne labak lai dzenājas pa ielām un dara šo visu sviestu...?
 • Patriots

  Patriots

  Novēlu tam, kurš aizsūtīja šo video, pašam sadauzīt savu auto. Smieties un priecāties par citu nelaimi ir ļoti bērnišķīgi. Un mēģināšu uzminēt, šim cilvēkam pieder Audi markas auto, jo šiem cilvēkiem ir tipiski pasmieties par BMW nelaimēm. Un pēc video noteikti izskatās pēc pilna stāvlaukuma, ne?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl