10 komentāri
Normāli?! Liepājā no 5. stāva dzīvokļa vīrietis šauj pa suni, kas dauzās privātmājas pagalmā
Degpunktā aculiecinieks

Raidījums “Degpunktā” saņēmis satrauktu ziņu no Liepājas puses – tur tiek ziņots par kārtējo gadījumu, kurā cilvēki nežēlīgi un cietsirdīgi izturas pret dzīvniekiem. Šoreiz ir runa par kādu vīrieti, kurš no daudzdzīvokļu nama šauj uz suni, kas atrodas privātmājas pagalmā.

“Degpunktā” reportieris

Atkal ir uzsākta krimināllieta par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Stāsts ir tāds – 2. aprīlī Liepājā no mājas Jelgavas ielā 14-62 (piektais stāvs) vīrietis ar pneimatisko šauteni sašauj suni, kurš blakus mājas teritorijā (privātmāja) dauzījās.

Saskaņā ar aculiecinieka pausto uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukta policija. Policijai ierodoties, vainīgais atteicās atvērt durvis un sniegt jebkādus paskaidrojumus.

FOTO

“Degpunktā” reportieris

Sākotnēji likās, ka savainojums nav nopietns (pārsista tikai āda, kas asiņo), bet vēlāk suns jutās slikti un tika nogādāts pie ārsta, kur tika uztaisīts rentgens. Ārsti secināja, ka sunim iekšā ir iesprūdusi lode.

Līdz ar to četrkājainajam draugam tika veikta operācija, lai izvilktu lodi un varētu nodot policijai, bet izrādījās, – lode ir iegājusi pārāk dziļi un nav iespējams izvilkt. “Kaut suns pēc operācijas nejūtas slikti, vēl nav zināms, kādas sekas atstās un cik ilgi būs nepieciešama ārstēšana,” norāda aculiecinieks.

Attēlu iesūtītājs uzskata, ka šajā gadījumā daļa vainas ir jāuzņemas arī sabiedrības daļai. “Daļa vainas ir arī mums kā līdzcilvēkiem, jo šīs vīrietis jau agrāk bija šāvis pa dzīvniekiem un putniem. Visi runā, bet neviens neko nevar pierādīt un līdz ar to arī nereaģēja,” raksta aculiecinieks.

Ko tu domā par šo gadījumu? Raksti komentāros!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ivsis
  +9 +9 0

  Ivsis

  Šajâ pasaulē laikam ne par ko vairs nav jābrīnas.Tikai tādus izdzimteņus nez kāpēc neizdodas sodīt ar pienācìgiem sodiem.
 • Es
  +8 +8 0

  Es

  Tagad uz nevainīgiem dzīvniekiem,pēc tam uz cilvēkiem!Bezpajumtnieku,kurš nozog maizi,ieliek cietumā,bet šitādiem tikai nu nu nu!Humāna mums tā valsts!
 • Valda
  +8 +8 0

  Valda

  ....lode pierē pārāk vienkārši. Par katru lodi vienu pirkstu nost kā senos laikos. Tad paskatīsimies cik pirkstus tāds plebejs gribētu pazaudēt???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl