“Manas Gabijas vairs nav!” Sarkandaugavā motociklists nāvējoši notriec suni; saimniece lūdz palīdzību

18 komentāri
“Manas Gabijas vairs nav!” Sarkandaugavā motociklists nāvējoši notriec suni; saimniece lūdz palīdzību
Foto no Facebook/ daiga.jansone

Svētdien, 16. septembrī, Sarkandaugavā, ceļā uz Viestura prospektu, blakus bērnudārzam nāvējoši nobraukts suns, savā “Facebook” profilā vēsta suņa īpašniece Daiga. Viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai atrastu motociklistu, kurš notriecis suni un aizbraucis no notikuma vietas. 

Ierakstā teikts, ka pa ceļu pārvietojušies divi motociklisti. Suņa īpašniecei izdevies piefiksēt viena transportlīdzekļa reģistrācijas numuru. Tāpat sieviete vēsta, ka suns bija aptuveni vienu metru garā pavadā, aiz viņa gāja jauna ģimene ar bērnu ratiem, bet triecienu esot uztvēris suns.

“Kā redzēju pati un liecinieki, ātrums abiem bija liels, neatbilstošs dzīvojamai zonai. Motociklisti no notikuma vietas aizbrauca, ir liecinieki un informācija nodota ceļu policijai. Liels lūgums atsaukties jebkuru, kurš ir ko redzējis vai zina motocikla īpašnieku. Atlīdzība garantēta,” raksta suņa īpašniece.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Valsts policiju par notikušo negadījumu. Kā skaidro Valsts policijas pārstāve Laura Staļmakova, policija izsaukumu uz notikuma vietu saņēmusi ap plkst. 18.30. Šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi.