“Lūdzu, palīdziet!” Saimnieki meklē nozagtu betona maisītāju

4 komentāri
“Lūdzu, palīdziet!” Saimnieki meklē nozagtu betona maisītāju

Raidījuma “Degpunktā” aculiecinieka pastkastītē esam saņēmuši satrauktu ziņu no apzagtiem cilvēkiem. Šoreiz nozagts nav velosipēds vai automašīnas lukturi, bet gan kas nedaudz netipiskāks – betona maisītājs. “Degpunktā” skatītāji lūdz palīdzību!

Degpunktā reportieris

Lūdzu palīdziet! 6.aprīlī plkst. 20:45 Rīgā no noliktavas Maskavas ielā 430 tika nozagts betona maisītājs Putzmeistar. Vairākas video kameras fiksējušas baltu “busu” – Wolksvagen LT, kas devies uz Salaspils pusi.

Kamēr policija veic savu darbu, lūdzu, maksimāli “šērojiet” šo ziņu! Varbūt kāds ir ko redzējis vai fiksējis ar videoreģistratoru. Atlīdzība garantēta. Zvaniet 26868094.

Nozagtais maisītājs:

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • varbūt....
 • varbūt....
  +1 +1 0

  varbūt....

  Esmu no Salaspils, šovakar ap plkst. 9.30 redzēju lielu baltu busu braucam pa Salaspili Lauku ielu Rimi virzienā pievērsu uzmanību, jo pamanīju tādu kā piekabi ar nasaprotamu tehniku tajā, tagad šķiet, ka kaut kas foto līdzīgs. bet sīkāk nepievērsa uzmanību, bet nu diemžēl ziņu ieraudzīju tikai tagad. Iespējams, ka nebija īstais buss....
 • Dainis
  +1 +1 0

  Dainis

  Atvainojos pa kļūdu,bet vins nedēvās uz Saulkrastu pusi,bet gan uz Salaspils virzienā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl