Kravas automašīna “uzsēžas” uz tramvaja sliedēm un bloķē satiksmi

Komentāri

Trešdien, 11. oktobrī, Rīgā, Bauskas ielā, šķērsojot tramvaja sliedes, avarējusi kravas automašīna, informē raidījuma “Degpunktā” aculiecinieks.

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska, negadījums noticis ap plkst. 14.30. Kravas automašīna veikusi pagriezienu un šķērsojusi tramvaja sliedes, taču manevru nav bijis iespējams veikt, jo automašīna “uzsēdusies” uz sliedēm.

Negadījuma dēļ bloķēta satiksme abos virzienos. Gžibovska informē, ka šobrīd kravas automašīna no negadījuma vietas ir aizgādāta prom un satiksme ir atjaunota.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl