Ķīšezerā noslīcis vai noslīcināts policijas busiņš? Aculiecinieks iesūtījis foto

16 komentāri
Ķīšezerā noslīcis vai noslīcināts policijas busiņš? Aculiecinieks iesūtījis foto
Aculiecinieka iesūtīts foto

Raidījuma “Degpunktā” reportiera sadaļā saņemta visai īpatnēja fotogrāfija – pašvaldības policijas busiņš “peld” Ķīšezerā, un no ūdens ārā rēgojas tikai jumts. 

Aplūkojot fotogrāfiju, redzams, ka tā nav uzņemta tagad – attēla uzņemšanas laiku nodod koku lapas, kuru attēlā nav. Taču skaidri saprotams, kur notikumi risinājušies, proti, – attēlā redzama vieta, netālu no Mežaparka policijas iecirkņa, bet ūdenstilpne ir – Ķīšezers.

Sazinoties ar Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāvjiem, tika noskaidrots, – pēdējā laikā gadījuma, kad kāds busiņš būtu slīcis Ķīšezerā, nav bijis.

 

Toms Sadovskis
RPP pārstāvis

Automašīna ir 2000. gada izlaiduma, un tā noslīka šā gada martā. Auto nobraukums ir 340 tūkst. km, un lai gan šogad tai bija izieta tehniskā apskate, acīmredzot, bija radies slēpts defekts, kuru pat tehniskajā apskatē nekonstatēja. Šajā gadījumā bija tā, ka darbinieks auto bija novietojis pie darba telpām uz uzbrauktuves, bet pēc vairākām stundām tā ieripoja ūdenī. Acīmredzot, auto bija rokas bremzes vai āturmkārbas defekts. Gadījumu RPP ir izvērtējusi, darbiniekam ir aizrādījums.

Tagad auto jau sen ir izcelts no ūdens un norakstīts.

 

 

Aculiecinieka iesūtīts foto:

Foto: Aculiecinieka iesūtīts foto

Lūk, kur tas atrodas kartē: