Iespējams tikai Krievijā? Nē, kāds vīrietis Maskavas forštatē sabojā deviņas automašīnas un iznīcina arī savējo

Pievienot komentāru
Iespējams tikai Krievijā? Nē, kāds vīrietis Maskavas forštatē sabojā deviņas automašīnas un iznīcina arī savējo

Daudz ko var dabūt gatavu ne tikai Krievijā vai Amerikā, no kurienes ik pa laikam interneta plašumos uzpeld kāds teju neticams stāsts, – arī mūsu pašu tauta ir enerģijas un dulluma pilna, lai paveiktu ko nebijušu. Proti, Maskavas forštatē kāds vīrietis sabojā deviņas automašīnas un iznīcina arī savējo.

Proti, Rīgā, Katoļu ielā, kas atrodas Maskavas forštatē sestdien, 29. oktobrī, piedzīvots kāds patiešām neticams gadījums. Ja tas nebūtu nofilmēts, šim stāstam par sasistām deviņām sadauzītām automašīnām būtu ļoti grūti noticēt. Turklāt pēc vairākām notikušām sadursmēm ar citiem auto apņēmīgais šoferis negrasījās apstāties un spītīgi spieda gāzi grīdā, vēl cerot aizlaisties.

Policija vēl šodien nav gatava sniegt komentāru par šādas vīrieša rīcības motīviem un to, kāda atbildība viņam tagad draud. Rīt šīs lietas ietvaros būšot lielāka skaidrība un mēs jūs par to informēsim.

Skaties VIDEO!

Aculiecinieks Artis ar nedēļas nogalē uzfilmētu spraigu video nopelnījis arī Degpunktā reportiera veicināšanas balvu. Iesūti savu video vai foto arī Tu!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!

Lasi vēl