Iemūžinātas avārijas, ugunsgrēki un riskanti mirkļi! Izvēlēts nedēļas labākais “Degpunktā” reportieris

Pievienot komentāru

Sadarbībā ar kompāniju “Bison” raidījums “Degpunktā” maijā izsludināja konkursu par labāko mobilo reportieri. Ik nedēļu ceturtdienās kāda izvēlēta video autoram raidījums piešķir balvu.

Pagājušās nedēļas laikā mobilie reportieri ir bijuši ļoti aktīvi un pierādījuši, ka dažādas interesantas un pat trakas lietas notiek ne tikai citviet pasaulē, bet arī tepat pie mums. Piemēram, iespaidīgu video raidījums saņēma no aculieciniekiem Saldū, kas iemūžināja, kā divi jauni puiši, riskējot ar savām dzīvībām, uzrāpjas uz piecstāvu mājas jumta, bet, lai nokāptu atkal uz zemes, izmanto svešus balkonus.

Nopietnu tēmu par satiksmes drošību šonedēļ aktualizējis kāds skatītājs no Mežaparka, iemūžinot avārijas sekas Meža prospektā. Sadursmē ar vieglo automašīnu smagi cietis motocikla vadītājs.

Arī Medemciemā nopietni ievainots motobraucējs, un šie gadījumi ir mobilo reportieru atgādinājums gan motobraucējiem, gan autovadītājiem būt īpaši vērīgiem, jo vasarā visa veida transportlīdzekļu ielās ir vairāk un ātrumi lielāki.

Mobilie reportieri šonedēļ ziņoja arī par vairākiem notikumiem, kur bija pieciešama glābēju palīdzība, piemēram, par postažu Jūrmalā Dubultu mikrorajonā, kur, aizdegoties vieglajam auto, uzliesmojusi arī daudzdzīvokļu mājas siena. Par laimi, cilvēki necieta.

Un tieši par glābšanas operācijas nofilmēšanu Liepājā Karostas rajonā “Bison” speciālbalvu saņem aculiecinieks Jānis, kurš no pirmās līdz pēdējai minūtei jutis līdzi notikumiem savas mājas pagalmā. Šie kadri raidījumam palīdzēja izveidot arī sižetu par glābēju darbu. Kā vēlāk noskaidrojās stāsts bija visai dramatisks, – kāds vīrietis pielaida uguni savam dzīvoklim pēc strīda ar sievu. Ugunsdzēsējiem un mediķiem cietušo, kurš bija saindējies ar dūmiem, izdevās glābt.