“Domājām ka līķis, bet viņš sāka pamazām atdzīvoties!” Dzērājšoferis Ventspilī izraisa smagu avāriju

13 komentāri
“Domājām ka līķis, bet viņš sāka pamazām atdzīvoties!” Dzērājšoferis Ventspilī izraisa smagu avāriju
Foto: ekrānuzņēmums no aculiecinieka video

Jāņu dienā kādam autovadītājam, kurš pie stūres bija sēdies alkohola reibumā, vien brīnumainā kārtā izdevies palikt dzīvam – viņš tika izsviests ārā no kūleņojošas automašīnas, stāsta notikušā aculiecinieks.

“Galīgi piedzēries šoferis ar ātrumu ap 140-160 km/h pa grants celu mēģināja mūs apdzīt, un tieši apdzīšanas momentā nenovaldīja auto un izlidoja ārā no ceļa. Mašīna apmeta kadus 6-8 kūleņus un tad ietriecas kokā, šoferis, protams, piesprādzējies nebija un izlidoja ārā pa logu, un mašīna viņam uzkrita tieši uz galvas,” notikušo izklāsta aculiecinieks.

Klātesošie nodomājuši, ka vīrietis gājis bojā, taču drīz pēc izvilkšanas no automašīnas apakšas, šoferis sācis pamazām atdzīvoties.

Aculiecinieks

Un jau pēc kādām 5-7 minūtēm šoferis sāka meklēt šņabi, kuru tikko nopirka.

“Mēģinājam vinu apturēt, jo mašīna bija apgāzusies uz sāniem un varēja viņam uzkrist virsū, taču tas viņu neapturēja, jo viņš bija tik traki piedzēries, ka pat parunāt nevarēja,” turpina aculiecinieks.

Jāpiebilst, ka nofilmētajā video ir redzams arī šofera draugs, kurš braucis tieši aiz viņa – arī alkohola reibumā, taču līdz policijas ierašanās brīdim viņš jau aizbrauca.

Kā norāda Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova, 24. jūnijā ap plkst. 16 Valsts policijā saņemta informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par to, ka Dundagas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

1959. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu ”Chrysler” virzienā no Pāces uz Anci un veica apdzīšanas manevru, neievērojot drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību.

Transportlīdzeklis saslīdēja, nobrauca no ceļa braucamās daļas, apmetot kūleni, un atsitās pret koku. Pēc paskaidrojumiem izriet, ka automašīnas ”Audi” vadītājs, kuru apdzina iepriekš minētā automašīna ”Chrysler”, izkāpa no transportlīdzekļa un devās palīdzēt otram šoferim, izvelkot viņu no avarējušās automašīnas. Tālāk arī tika izsaukti glābēji.

Madara Šeršņova
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

Automašīnas “Chrysler” vadītājs tika nogādāts medicīnas iestādē, kur, kā ierasts šādās situācijās, tika ņemtas arī analīzes, lai noskaidrotu, vai vadītājs nav bijis alkohola reibumā.

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

13 komentāri