Dīvainības pie skolas Jelgavā! Lūk, ko Degpunktam nofilmējuši skolēni

Komentāri

“Jelgavas Valsts ģimnāzija izvietota Jelgavas pils telpās uz skolas ēkas rekonstrukcijas laiku. Tā kā Jelgavas pils atrodas starp divām upēm, šodien ar savas klases pusaudžiem pārrunājām par to, cik bīstamas ir rotaļas uz ledus un cik bēdīgas sekas var būt šai pārdrošībai. Pēc mācību stundas no savas klases jauniešiem saņēmu WhatsApp klases grupā šo video…” raidījumam “Degpunktā” ziņo kāda skolotāja.

Video!

“Diemžēl pieaugušie, staigājot pa ledu, makšķerējot un arī braucot ar velosipēdu, rada nepareizu priekšstatu bērniem un ar savu rīcību netieši mudina arī viņus paslidināties pa ledu. 8.d klases skolēni aicina iedzīvotājus būt saprātīgiem un neuzsākt zemledus makšķerēšanu, ieraugot pirmo plāno ledus kārtiņu!” raksta skolotāja.

Ekrānuzņēmumi

Vēlies iesūtīt savu informāciju Degpunktā reportierim? Spied šeit!
Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl