“Apsēdās uz malas un atskanēja kliedziens!” Rīgā no jumta cauri sastatnēm nokritis strādnieks

8 komentāri
“Apsēdās uz malas un atskanēja kliedziens!” Rīgā no jumta cauri sastatnēm nokritis strādnieks
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Sestdien ap plkst. 15 Aspazijas bulvārī, Rīgā, kāds strādnieks nokritis no jumta un, krītot cauri sastatnēm, guvis traumas, ziņo aculiecinieks.

“Es redzēju kritiena brīdi no sastatņu sestā līmeņa uz nākamajiem un tā līdz otrajam. Savukārt cita aculieciniece redzēja viņu stāvam uz jumta, tad apsēžamies uz jumta malas, dzirdēja skaļu kliedzienu un redzēja kritienu,” “Skaties.lv” atklāj aculiecinieks.

“Viss kārtībā nevar būt, jo no katra līmeņa viņš krita uz muguras! Un tā sešas reizes. Kad atbrauca divi policisti, glābēji un beidzot pēc 12 minūtēm “ātrie”, cietušais bija pie samaņas. Arī aizvedot uz slimnīcu ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnu,” turpina aculiecinieks.

Valsts policijā “Skaties.lv” skaidro, ka plkst. 15.18 ir saņemts izsaukums, ka Aspazijas bulvārī kāda persona nokritusi no celtniecības stalažām un nogādāta medicīnas iestādē. Plašāka informācija pašreiz netiek sniegta.

Savukārt aculiecinieku pārsteigusi citu cilvēku rīcība, filmējot notiekošo nelaimi. “Daži no klātesošajiem stāvēja un filmēja kritienu no viena sastatņu līmeņa uz nākamo. Mūsdienu idiotisms!”