Komentāri

Nevienam nav noslēpums, ka aktīvi raidījuma Degpunktā veidošanā jau otro mēnesi piedalās arī skatītāji. Arī šonedēļ iesūtīti ļoti daudzi video un fotogrāfijas, kas pretendē uz vērtīgām balvām.

Aculiecinieks Andrejs šonedēļ iesūtījis video, kurā piefiksējis pārgalvīgu BMW vadītāju, kuram zīmes “Dodiet ceļu” šķiet neeksistē. Bīstamā situācija piefiksēta Gunāra Astras un Lielvārdes ielas krustojumā Purvciemā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt skatītājs Dāvis arīdzan pievērš uzmanību problēmām satiksmē, kad šoferi nelabprāt rāda pagriezienus un haotiski un strauji pārkārtojas joslās, kaut gan to varētu izdarīt laikus.

Ķekavā kādu smagu avāriju iemūžinājis mobilais reportieris Ivars. Saskrējušās automašīnas HONDA CRV un Audi, ko vadīja divas jaunas sievietes un abas guva nopietnas traumas.

Firmas Cemex kravas automobiļa avāriju netālu no Saldus iemūžinājis šoferis Mihails. Smagās automašīna šoferis nesot cietis.

Skatītājs Gints sūta ziņu no Cekules puses. Vīrietis izgājis pastaigā pa mežu un atradis kāda autobusa atliekas – galvenokārt salona aprīkojumu.

Cūkas uzdarbojušies arī Kangaru kalnu mežos, kur Andris piefiksējis izmestus dīvānus. Pagājušajā rudenī šeit bijis tīrs un kārtīgs, raksta fotogrāfiju autors.

Lai arī pļavās un ceļmalās strauji sāk parādīties zaļa zālīte, aculieciniece Dace, braucot no Lieģiem uz Durbi, redzējusi, kā novada bezdarbnieki svilina zāli šosejas malā. Uz Daces aizrādījumiem atbildēts, ka dedzināšana esot saskaņota, kas gan ir pilnīgas muļķības.

Vēl kāda iespējams ļaunprātīga dedzināšana fiksēta Pāvilostas pusē Ulmalē, kur aizdegušies šķūņi. Video iesūtītāja vēlējās palikt anonīma.

Savukārt Sendra no Liepājas atsūtījusi šokējošas fotogrāfijas no Brīvības ielas, kur jauns puisis izdomājis ietaupīt maksu par braucienu tramvajā, vienlaikus riskējot ar dzīvību.

Savus foto vai saites uz videomateriāliem varat sūtīt pa e-pasti: degpunkta@lnt lv vai ielādēt tos Skaties.lv mājaslapā sadaļā Aculiecinieks.

Video

Lasi vēl