Komentāri

Degpunktā komanda vakar kļuva par aculieciniekiem situācijai, kādā negribētu nonākt neviens autovadītājs. Darba dienas sākumā atceļā no autoservisa Dzirnavu ielā uzliesmoja automašīna. 

Sirmo kungu Degpunktā komanda ievēroja mirklī, kad viņš Dzirnavu ielas malā izmisīgi cenšas apturēt garāmbraucošos automobiļus. Lai arī nav īsti saprotams kas noticis, jo vējš izdzenā dūmus no motortelpas.  Pirmie vārdi, no sirmgalvja puses – mans auto deg!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pirmais, ko pamanīju, ka auto sāk samazināties ātrums. Nekādi nevarēju paātrināties. Kad biju pie krustojuma, kas ir pie tirgus, jau knapi, knapi varēju izkustēties no vietas. Kad braucu uz šo pusi, pamanīju, ka no motora pārsega apakšas jau nāk dūmi. Lai arī kurā ātrumā liktu, automašīna ar grūtībām kustējās uz priekšu, tādēļ nogriezos šurp. Autovadītāji, viens pēc otra brauc garām, es lūdzu apstāties, lai palūgtu ugunsdzēšamo, jo mans ugunsdzēšamais bija atstāts garāžā uz laiku, kamēr auto servisā. Neviens neapstājās, izņemot jūs, tā kā esat mani glābēji, nu un arī ugunsdzēsēju komanda,” norādīja satrauktais vīrietis.

Sirmais vīrs stāsta, ka savu auto tikai pirms pāris stundām saņēmis no autoservisa. Viņaprāt, notikušajā vainojami tieši servisa darbinieki.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl