”Degpunktā” eksperiments: Kontrabandas tirgonis “uzraujas” jau devīto reizi

0 Komentāru
”Degpunktā” eksperiments: Kontrabandas tirgonis “uzraujas” jau devīto reizi
FOTO: LETA

”Degpunktā” komanda veic eksperimentu Rīgas centrāltirgū, lai pārliecinātos par to, vai likumsargu neatlaidīgais darbs, kaut nedaudz ietekmē šo ārkārtīgi ienesīgo rūpalu.

Pēdējo pāris nedēļu laikā, Teikas iecirkņa likumsargiem izdevies notvert vairākus kontrabandas cigarešu tirgoņus. Pirmais, iekritis policistu lamatās, pēc tam, kad vīri pārbaudījuši operatīvo informāciju, par kādu namu pierīgā, kurā iespējams tiek glabātas nelikumīgi ievestas cigaretes.

Tomēr, šis visai iespaidīgais guvums nelika vīriem apstāties. Turpinot izmeklēšanu, policisti noskaidrojuši, ka tuvākajā laikā, šim tirgonim tiks piegādāta vēl viena krava ar cigaretēm. Operatīvie darbinieki ierīkojuši slēpni un jau pēc pāris dienām, brīdi kad busiņš tuvojies savam galamērķim, tas veiksmīgi pārtverts.

Pāris dienu laikā, Teikas iecirkņa policistiem izdevies konfiscēt aptuveni 150 000 cigarešu. Tas šķiet ir pamatīgs robs melnā tirgus darboņiem, kuriem plānotās peļņas vietā, nu jākrāj nauda iespaidīgu naudas sodu nomaksai.

Arī likumsargiem nav noslēpums, ka šie tabakas izstrādājumi visdrīzāk paredzēti realizācijai dažādās tirdzniecības vietās Rīgā, tostarp Rīgas centrāltirgū, kas ir sava veida kontrabandistu meka.

Tieši turp arī šodien devās ”Degpunktā” komanda, lai pārliecinātos vai šie ielu tirgoņi, kas iejukuši legālo tirgotāju rindās, kaut nedaudz izjūt to, ka policisti pārtvēruši pāris kontrabandistu kravas. Šajā eksperimentā, lūgti piedalīties arī Valsts policijas darbinieki.

Kā izrādās, atrast kādu, kurš tirgo cigaretes tirgū nav problēmas. Jau pirmais mūsu uzrunātais jaunietis, zina, kur dabūt pašas lētākas un labākās cigaretes.

0 Komentāru