Zviedrijas pilsonim par rāpšanos Brīvības piemineklī piemēro 50 eiro sodu

8 komentāri
Zviedrijas pilsonim par rāpšanos Brīvības piemineklī piemēro 50 eiro sodu
Foto: Ekrānuzņēmums

4. novembrī īsi pirms plkst. 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu vīrieti, kurš staigāja pa Brīvības pieminekļa pelēko granīta bloku. Uz notikuma vietu nosūtīti tuvākie Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

Ierodoties notikuma vietā, policisti līdzās Važu rāvējiem un Vaidelotim ievēroja pārkāpēju. Vīrietim nekavējoties dots rīkojums no pieminekļa nokāpt gan latviešu, gan angļu valodā. Pārkāpējs bez vilcināšanās izpildīja policista rīkojumus un angļu valodā apgalvoja, ka nav zinājis par šādu aizliegumu Latvijā. Pārrunu laikā vīrietis pauda nožēlu par izdarīto un skaidroja, ka nav gribējis izrādīt necieņu pret Latviju un tās neatkarības simboliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zviedrijas pilsonim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par klajas necieņas izrādīšanu Brīvības piemineklim un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Pārkāpējs sodu ar bankas karti samaksāja uz vietas.

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +3 +3 0

  Janis Rieksting

  Man jautājums- ko šāds ķēms dara Latvijā, ja pat nezin ko nozīmē piemineklis un būdams Rīgā nezin ka tieši šis ir Latvijas brīvības simbols?! Un tikai 50€, šādus ķēmus publiski nopērt doma laukumā vajadzētu, lai lidojot mājās prasa lidmašīnā atļauju pastāvēt!
 • Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
  +1 +1 0

  Hūgo Vācietis >no barikād vācietis

  Kad valdība beigs ņirgāties par Latvijas simboliem ?
  Sods NEDRĪKST būt mazāks par 1000 eiro !
 • s
  +1 +1 0

  s

  Summa tāda, kādu Rīgas taksisti prasa par vienu braucienu...Tā Rīgas pašvaldības pārstāvji vērtē pieminekli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl