Zolitūdē vilciens sabraucis pusaudzi

2 komentāri
Zolitūdē vilciens sabraucis pusaudzi
KASPARS KRAFTS, F64

Ceturtdien, 24.janvārī, plkst.8.20 Rīgā, netālu no Zolitūdes stacijas, notika negadījums – zem vilciena pakļuva nepilngadīgs jaunietis un notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā, informē Valsts policija.

Vilcienu kustība tika apturēta, un negadījuma vietā ieradās Valsts policija, lai veiktu nepieciešamās darbības.

Pēc sākotnējās informācijas bojā gājušais jaunietis šķērsoja vilciena sliežu ceļu pa gājēju pāreju, nepamanot, ka tuvojas vilciens. Vairāki aculiecinieki policijai norādīja, ka jaunietis nav reaģējis uz apkārtējo saucieniem par tuvojošos vilcienu, kā arī neesot reaģējis uz vilciena skaņas signālu, kā rezultātā pakļuvis zem tā.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, Valsts policijā ierosināts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, tāpat nozīmētas ekspertīzes.

Pēc notikuma vietas apskatē veiktajām sākotnējām darbībām vilcienu kustība tika atjaunota ap pulksten 10.30. Apturot vilcienu kustību, uz laiku tika aizkavēti iedzīvotāji, radot neērtības. Tomēr, Valsts policija vērš uzmanību, ka šādās ārkārtas situācijās tas tiek darīts, lai veiktu precīzi fiksēt notikušā apstākļus.

2 komentāri