Zini šā vīrieša atrašanās vietu? Ziņo policijai!

3 komentāri
Zini šā vīrieša atrašanās vietu? Ziņo policijai!
Foto: Valsts policija

Likumsargi aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem varētu būt zināms kas par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, informē Valsts policija.

Galvenās Kriminālpolicijas pārvalde aicina atsaukties ikvienu, kas zina attēlā redzamās personas atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuriem 67075200; 110 vai rakstot e-pastu: kip@vp.gov.lv, vai ziņojot jebkurā tuvākajā policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Valsts policija, attēlā redzamais vīrietis tiek meklēts aizdomās par krāpšanu un piesavināšanos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl