Zini, kam pieder šie “ričuki”? Policija meklē to īstos saimniekus!

Komentāri
Zini, kam pieder šie “ričuki”? Policija meklē to īstos saimniekus!
Foto: Valsts policija

Valsts policija meklē attēlā redzamo velosipēdu īpašniekus. Vai atpazīsti savu vai savu paziņu velosipēdu? Padod ziņu!

Šā gada 26. aprīlī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika nogādāts velosipēds “ZZK Team Line 2” melnā krāsā, kā arī velosipēds “Corratec X Trail Deore” sarkanā un pelēkā krāsā. Ir aizdomas, ka abi divriteņi varēti būt zagti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija aicina aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un atsaukties to īpašniekus, zvanot pa tālruņa numuru 27075307, 67500743 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl