Ziepniekkalnā kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis līdz nāvei piekauj savu paziņu

Komentāri
Ziepniekkalnā kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis līdz nāvei piekauj savu paziņu
Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Oktobra sākumā Valsts policijā saņemta informācija par līķa atrašanu kādā Ziepniekkalna dārza mājiņā. Par šo notikumu ziņoja mirušā vīrieša dzīvesbiedre.

Kā informē Valsts policija, ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka dažas dienas pirms līķa atrašanas nelaiķis kopā ar kādu paziņu lietojis alkoholiskos dzērienus.

Starp abiem vīriešiem radies sadzīviska rakstura konflikts, kā rezultātā viens no viņiem spēcīgi piekāvis paziņu. Piekautais vīrietis devies uz savu dzīvesvietu, par notikušo neziņojot policijā. Viņa dzīvesbiedre, ieraudzījusi smagos ievainojumus, piedāvājusi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību, taču vīrietis atteicies, apgalvojot, ka izgulēsies un viss būs kārtībā. Divas dienas vēlāk dzīvesbiedre konstatējusi, ka vīrietis diemžēl ir miris.

Tika veikta ekspertīze, kuras rezultātā noskaidrots, ka vīrieša nāves cēlonis ir gūtās traumas.

25. oktobrī Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām aizturēja 1988. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotiku lietošanu, glabāšanu un zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un piektdien, 27. oktobrī, tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

Lasi vēl