Ziepniekkalna iedzīvotājus biedē saimnieku nesavaldīts suns; ir divi cietušie

2 komentāri

Pavisam nesen klusajās Ziepniekkalna ieliņās kārtīgi uzdzīvojis kādas privātmājas sargs, kuram izdevies ne tikai pārbiedēt veselu ļaužu pulku, bet pat ielaist zobus divu garāmgājēju miesās.

Pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi, sirēnu pavadīti, traukušies uz Ziepniekkalnu, kur netālu no Bauskas ielas kādā šķērsielā klaiņojot milzīgs un ārkārtīgi naidīgi noskaņots suns.

Policistu sastaptie garāmgājēji apstiprinājuši pārbiedētās sievietes teikto. Arī viņi tikai par mata tiesu izvairījušies no atņirgtajiem zobiem. Par laimi, garāmgājēji spējuši norādīt virzienu, kurp aizskrējis suns, un likumsargi drīz vien četrkājaino radību pamanījuši.

Suns kādā brīdī atkal satrakojies un meties virsū policistiem, savukārt vīri viņa virzienā raidījuši kodīgas piparu gāzes strūklu. Tā acīmredzot apdullinājusi zvēru, viņš laidies lapās un iemucis pa kādas privātmājas vārtiņiem.

Diemžēl pēc tikšanās ar četrkājaino mājas sargu, diviem no cietušajiem nācies paviesoties slimnīcā, un šobrīd viņi turpina atgūties mājās.

Pats uzbrucējs šajā vakarā gan varējis palikt mājās, savukārt viņa saimniekam nācās doties pie policistiem. Šobrīd pret agresīvā dzīvnieka saimnieku ierosināta lieta par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem.

2 komentāri