Zemessargs palīdzējis aizturēt vīrieti, kurš vardarbīgi aplaupījis sievieti

1 komentārs

Kāds apreibis laupītājs gaišā dienas laikā Jūrmalas gatves apkaimē bija nolūkojis savu upuri – kādu kundzi gados, taču kārotā guvuma vietā uz savas ādas varējis pārliecināties, ka līdzcilvēkiem nebūt nav vienalga.

Gaišā dienas laikā netālu no Jūrmalas gatves tilta risinājušies dramatiski notikumi un kādai kundzei gados pastaiga izvērtusies par ļoti nepatīkamu un arī sāpīgu pārdzīvojumu, kad kāds nejaušs pretimnācējs izrādījies rūdīts burlaks.

“Pie viņas bija pieskrējis vīrietis, nodarījis miesas bojājumus, iesitot pa seju, un izrāvis somiņu. Sieviete sakopoja spēkus un sekoja šim noziedzniekam, redzēja, kur viņš paslēpās, un vērsās pie garāmbraucoša vīrieša,” stāsta VP RRP Kurzemes iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Inga Zonberga.

Un šajā reizē veiksmīgas sakritības dēļ pedāļu minējs izrādījies zemessargs, kurš, uzklausījis kundzes stāstu, devies pa pēdām laupītājam, kurš bija patvēries krūmos. Kā norāda Kriminālpolicijas priekšniece, kareivis lūdzis ļaundari padoties labprātīgi, taču viņš nav ņēmis šo lūgumu vērā, līdz ar to aculieciniekam nav atlicis nekas cits, kā ar varu piespiest noziedznieku uzkavēties.

Drīz vien notikuma vietā ieradusies arī tuvākā patruļa un aizturētais, četrdesmit vienu gadu vecais vīrietis nogādāts Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī.

“Policijas redzeslokā iepriekš vīrietis ir bijis par slepkavības un arī laupīšanas izdarīšanu. Tagad viņš savus motīvu nevar paskaidrot, visu noveļ uz atrašanos alkohola reibumā, bet tas ir tikai atbildību pastiprinošs apstāklis,” akcentē Zonberga.

Tuvējās apkaimes iedzīvotāji gan var atviegloti uzelpot, jo vīrietis, ņemot vēra viņa kriminālo pagātni, apcietināts, līdz ar to, ņemot vērā viņam inkriminēto noziegumu, brīvībā viņu tik drīz neredzēt. Protams, gan likumsargi, gan raidījums “Degpunktā” saka lielu paldies šā stāsta galvenajam varonim – zemessargam -, kurš, izdzirdot par nepatikšanām, nepalika vienaldzīgs.