Zem spēkrata daudzstāvu mājas pagalmā Rīgā iegrūst zeme

1 komentārs

Kādas daudzstāvu mājas pagalmā Rīgā zem tajā novietota spēkrata pēkšņi izveidojusies dziļa un bīstama bedre, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušajā ceturtdienā “BMW’ tika atstāts pie mājas Bauskas ielā 28, un vienā mirklī kāds no nama iedzīvotājiem pamanīja, ka sētā notiek kas nelāgs. “Degpunktā” sižeta video redzam, kā “BMW” spēkrata īpašniekam par mata tiesu izdevās izsprukt no pamatīga automašīnas remonta.

“Tieši tur bija virsū uzlikta mašīna, kaimiņi ieraudzīja, ka veidojas bedre, un spēkrata šoferis paguva izbraukt ārā,” stāsta blakus mājā dzīvojošais Andris.

Pēc dažām stundām SIA “Rīgas ūdens” pārstāvji iegruvums vietu norobežoja. Kā stāsta Andris, ikdienā bedres vietā tiek novietotas pat vairākas automašīnas.

Viņš vēl piebilst, – spēkrata īpašniekam paveicies, ka iegruvums veidojās dienas laikā, kad to varēja redzēt un viņš bija mājās. Šajā vietā reizēm mēdzot atstāt mašīnu visu dienu.

Šonedēļ mājas iedzīvotājiem vēl būs jāsamierinās ar dziļo bedri, jo SIA “Rīgas ūdens” pārstāvis skaidro, ka remontdarbiem nepieciešamā izmēra cauruļvads patlaban nav pieejams, taču tas ir pasūtīts.

Lasi vēl:

Artūrs Mucenieks, SIA ”Rīgas ūdens” pārstāvis

“Iebrucis 1400 milimetru kanalizācijas cauruļvads un mēs paredzam, ka nākamajā nedēļā veiksim remontdarbus, nomainot kanalizācijas cauruļvada posmu un arī atjaunojot segumu uz brauktuves.”

1 komentārs