“Zaudēju derībās!” Pusaudzis “McDonald’s” uniformā ēstuvē Rīgā “savāra ziepes” un tiek aizturēts

1 komentārs
“Zaudēju derībās!” Pusaudzis “McDonald’s” uniformā ēstuvē Rīgā “savāra ziepes” un tiek aizturēts

Arvien biežāk interneta vidē atrodami video no visas pasaules, kuros jauni cilvēki izjoko apkārtējos, un viens šāds jokdaris tagad parādījies arī Rīgā un jau publiskojis ne vienu vien materiālu ar savu “veikumu”.

Trešdienas, 17. jūlija, pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz “McDonald’s” ēstuvi, kurā tiekot traucēts darbs. Lai arī policijas ierašanās brīdī likumsargus gaidīja vairāki cilvēki ēstuves uniformās, viens no tiem izrādījās viltvārdis.

Brīdī, kad 15 gadus vecais puisis jau aizvests pie policijas busiņa un taisnojies par šīs dienas “joku”, ieradusies arī iestādes vadītāja. Pusaudžu uzjautrināšanās nebūt nebija uzlabojusi viņas darba dienu.

Ātrās ēdināšanas restorāna pārstāve atklāja. ka pusaudzis staigājis pie klientiem un teicis, ka ēdienos atrodami prusaki. Šīs izdarības puisis arī filmēja, turklāt safilmētais materiāls vēlāk tiktu publicēts jaunieša izveidotajā “YouTube” kanālā.

Puisim gan draud lielākas nepatikšanas par galvaspilsētas kārtības sargu sastādīto administratīvā pārkāpuma protokolu.

Par to, ka ēstuves darbinieku bažas par jaunekļu uzņemtajiem video ir pamatotas, liecina fakts, ka pusaudzis tik tiešām internetā publicējis neskaitāmus klipus, kuros dara visdažādākās blēņas, kas nereti pārkāpj robežas.

“YouTube” atrodami video, kuros redzams gan kanāla īpašnieka, gan citu pusaudžu centieni aizlaisties no apsargiem, konflikti ar policiju, bīstami braucieni ar kravas vilcieniem un dažādi mēģinājumi izjokot apkārtējos. Ir skaidrs, ka šādi jauneklis cenšas iegūt slavu internetā, taču vismaz pagaidām kanālam ir pavisam neliels sekotāju skaits, kas nav nekas salīdzinājuma ar nepatikšanām, kādās puika jau paguvis iekulties.