VUGD un policija izglābj kaķi, kurš vairākas dienas bija iesprostots vienā telpā ar mirušu saimnieci

5 komentāri

Cilvēku glābšanas operācijas mediķiem, ugunsdzēsējiem un policistiem aizvadītajās Līgo brīvdienās jau kļuvušas par rutīnu, bet, neraugoties uz lielo aizņemtību, iedzīvotāji neaizmirsa par saviem mazākajiem brāļiem. Salaspilī no kāda dzīvokļa izglābts kaķis, kurš diemžēl palicis bez saimnieces.

Kādā piecstāvu mājā Salaspils centrā Jāņu dienas pēcpusdienā iedzīvotāji otrā stāva balkonā pamanījuši sabijušos kaķi un, zinot, ka saimnieces vairs šajā miteklī nav – viņa pirms kāda laika ir mirusi, zvanījuši glābējiem, kas talkā pieaicinājuši arī dzīvnieku patversmes pārstāvjus.

Glābēji arī ieradušies notikuma vietā un, izmantojot glābšanas trepes, devušies glābt pūkaino četrkāji.

Šobrīd no Salaspils atvestais minka atrodas “Mežavairogu” patversmē atsevišķā voljerā, kur cenšas atgūties no pārdzīvotā. Patversmes darbinieki saka, – dzīvniekam tas ir liels šoks, ilgstoši atrasties kopā ar mirušu saimnieku, bet pēc tam palikt pilnīgi vienam slēgtā telpā.

Ja jums šķiet, ka šis šobrīd vēl tramīgais, bet visādi citādi mīļais mājas kaķis varētu būt jūsu labākais draugs, zvaniet Mežavairogu patversmei pa tālruni 24422440 un brauciet iepazīties!

Kaķa glābšanas operācija: