5 komentāri

Cilvēku glābšanas operācijas mediķiem, ugunsdzēsējiem un policistiem aizvadītajās Līgo brīvdienās jau kļuvušas par rutīnu, bet, neraugoties uz lielo aizņemtību, iedzīvotāji neaizmirsa par saviem mazākajiem brāļiem. Salaspilī no kāda dzīvokļa izglābts kaķis, kurš diemžēl palicis bez saimnieces.

Kādā piecstāvu mājā Salaspils centrā Jāņu dienas pēcpusdienā iedzīvotāji otrā stāva balkonā pamanījuši sabijušos kaķi un, zinot, ka saimnieces vairs šajā miteklī nav – viņa pirms kāda laika ir mirusi, zvanījuši glābējiem, kas talkā pieaicinājuši arī dzīvnieku patversmes pārstāvjus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji arī ieradušies notikuma vietā un, izmantojot glābšanas trepes, devušies glābt pūkaino četrkāji.

Šobrīd no Salaspils atvestais minka atrodas “Mežavairogu” patversmē atsevišķā voljerā, kur cenšas atgūties no pārdzīvotā. Patversmes darbinieki saka, – dzīvniekam tas ir liels šoks, ilgstoši atrasties kopā ar mirušu saimnieku, bet pēc tam palikt pilnīgi vienam slēgtā telpā.

Ja jums šķiet, ka šis šobrīd vēl tramīgais, bet visādi citādi mīļais mājas kaķis varētu būt jūsu labākais draugs, zvaniet Mežavairogu patversmei pa tālruni 24422440 un brauciet iepazīties!

Kaķa glābšanas operācija:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl