VUGD ar autokāpnēm steidz palīgā sievietei, kura veselības stāvokļa dēļ nespēj pati atvērt durvis

Pievienot komentāru
VUGD ar autokāpnēm steidz palīgā sievietei, kura veselības stāvokļa dēļ nespēj pati atvērt durvis

Kāda Purvciema iekšpagalmā ceturtdienas rītā rosījušies operatīvie dienesti. Tie ieradušies palīgā kādai kundzei, kura bija nonākusi bezizejas situācijā un veselības stāvokļa dēļ nav spējusi pat atvērt durvis, lai ielaistu mediķus.

Šo dienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 6. daļas darbinieki sākuši ar izsaukumu, kas aizvedis vīrus uz kādu Purvciema iekšpagalmu.

“Ap pulksten 10.00 saņemta informācija, ka Dzelzavas ielā daudzdzīvokļu mājā cilvēkam ir nepieciešama palīdzība. Tad devāmies uz notikuma vietu, kur konstatējām, ka ir ieradusies jau NMPD brigāde un ka ir informācija, ka cilvēkam aiz durvīm, iespējams, ir slikti,” stāsta VUGD 6. daļas vada komandieris Reinis Pinnis.

Kamēr klātesošie aplēsuši, kā tad šajā situācijā rīkoties, redzot rosību, apkaimē saradies ne mazums ziņkārīgo. Šoreiz gan šovs izpalika, jo dienestu darbinieki šo situāciju atrisinājuši dažu desmitu minūšu laikā. Kā atklāj 6. daļas vada komandieris, šajā gadījumā paveicies, ka bija iespēja sazināties ar cietušo, un, saprotot, ka tiešu draudu dzīvībai nav, vīri varējuši pārlieku nesteigties un spējuši iekļūt dzīvoklī, radot pēc iespējas mazākus bojājumus.

“Tā kā dzīvoklim bija metāla durvis, izsaucām palīgā autokāpnes. Ar to palīdzību caur logu iekļuvām dzīvoklī, atvērām, durvis NMPD, Valsts policijai, tad turpmāko darbu jau veica šie dienesti,” norāda Pinnis.